vetas product

Доксоралвет пір. 3 м №15

Доксорал (доксициклін 50%) - напівсинтетичний антибіотик тетрациклінового ряду третього покоління в формі порошку для орального застосування. Лікарський засіб в якості діючої речовини в 1 г препарату містить: доксицикліну гідрохлорид - 0,5 г, а також допоміжні компоненти: лимонну кислоту - 0,1 г, лактоза до 1 м

Фармакологічні властивості:
Напівсинтетичний антибіотик групи тетрациклінів широкого спектра дії. Виявляє бактеріостатичну дію за рахунок пригнічення синтезу білка збудників. Активний відносно аеробних грампозитивних бактерій: Staphylococcus spp. (В т.ч. штами, що продукують пеніциліназу), Streptococcus spp. (Pneumoniae), Bacillus anthracis, Listeria monocytogenes; анаеробних бактерій: Clostridium spp. Активний також відносно аеробних грамнегативних бактерій: Neisseria gonorrhoeae, Escherichia coli, Shigella spp., Salmonella spp., Enterobacter spp., Klebsiella spp., Bordetella pertussis, а також щодо Rickettsia spp., Treponema spp., Mycoplasma spp. і Chlamydia spp.

Показання до застосування:
"Доксорал" застосовують для лікування інфекцій, викликаних бактеріями, чутливими до доксицикліну. Свині: лікування атрофічного риніту (Pasteurella spp. І Bordetella bronchiseptica), бронхопневмонії (Pasteurella multocida, Streptococcus suis і Mycoplasma spp.) І плевропневмонії (Haemophilus pleuropneumoniae, Actinobacillus pleuropneumoniae).

птах:
інфекції дихальних шляхів, викликані Mycoplasma spp. (M. gallisepticum, M. synoviae і M. мelagridis), Escherichia coli, Haemophilus paragalinarum і Bordetella avium (індички), ентериту (Clostridium perfrigens і Clostridium colinum.

телята:
бронхопневмонія і плевропневмонія, викликаних Pasteurella spp., Streptococcus spp., Corynebacterium spp., Haemophilus sommus, Mycoplasma spp.

Дозування і спосіб застосування:
Перорально з питною водою, молоком або замінником молока в дозах:
- телята (у віці до 3-х місяців) - 10 мг доксицикліну на 1 кг маси тіла на добу (0,2 г препарату на 10 кг маси тіла) протягом 3-5 діб.
- кури (бройлери і ремонтний молодняк), індики - 10 мг доксицикліну на 1 кг маси тіла на добу (0,2 г препарату на 10 кг маси тіла) протягом 5 діб.
- свині 10 мг доксицикліну на 1 кг маси тіла на добу (0,2 г препарату на 10 кг маси тіла) протягом 5 діб.
Препарат слід застосовувати таким чином, щоб добова кількість питної води було спожито протягом 24 годин Питну воду з препаратом слід відновлювати кожні 24 години.

Протипоказання:
У рекомендованих дозах не спостерігаються ускладнення. Індивідуальна чутливість тварин і птахів до компонентів препарату. Не допускається застосування курей-несучок, яйця яких призначені для споживання.

Залишити відгук