vetas product

Доксоралвет пор. 1гр. №25

Доксорал” (доксициклін 50%) - напівсинтетичний антибіотик тетрациклінового ряду третього покоління у формі порошку для орального застосування. 

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Напівсинтетичний антибіотик групи тетрациклінів широкого спектра дії. Чинить бактеріостатичну дію за рахунок пригнічення синтезу білка збудників. Активний відносно аеробних грампозитивних бактерій: Staphylococcus spp. (в т.ч. штами, що продукують пеніциліназу), Streptococcus spp. (pneumoniae), Bacillus anthracis, Listeria monocytogenes; анаеробних бактерій: Clostridium spp. Активний також відносно аеробних грамнегативних бактерій: Neisseria gonorrhoeae, Escherichia coli, Shigella spp., Salmonella spp., Enterobacter spp., Klebsiella spp., Bordetella pertussis, а також відносно Rickettsia spp., Treponema spp., Mycoplasma spp. та Chlamydia spp.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ
“Доксорал” застосовують для лікування інфекцій, спричинених бактеріями, чутливими до доксицикліну. Свині: лікування атрофічного риніту (Pasteurella spp. і Bordetella bronchiseptica), бронхопневмонії (Pasteurella multocida, Streptococcus suis і Mycoplasma spp.) і плевропневмонії (Haemophilus pleuropneumoniae, Actinobacillus pleuropneumoniae). Птах: інфекції дихальної системи, що спричинені Mycoplasma spp. (M. gallisepticum, M. synoviae і M. мelagridis), Escherichia coli, Haemophilus paragalinarum і Bordetella avium (індички), ентериту (Clostridium perfrigens і Clostridium colinum. Телята: бронхопневмонія і плевропневмонія, викликаних Pasteurella spp., Streptococcus spp., Corynebacterium spp., Haemophilus sommus, Mycoplasma spp.

ДОЗУВАННЯ І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Перорально з питною водою,молоком або замінником молока у дозах:
- телята (віком до 3х місяців)  - 10 мг доксицикліну на 1 кг маси тіла на добу (0.2 г препарату на 10 кг маси тіла ) впродовж 3-5 діб.
- кури (бройлери та ремонтний молодняк), індики - 10 мг доксицикліну на 1 кг маси тіла на добу (0.2 г препарату на 10 кг маси тіла ) впродовж 5 діб.
- свині 10 мг доксицикліну на 1 кг маси тіла на добу (0.2 г препарату на 10 кг маси тіла ) впродовж 5 діб.
Препарат слід застосовувати таким чином,щоб добову кількість питної води уло спожито протягом 24 годин.Питну воду з препаратом слід поновлювати кожні 24 години.

ПРОТИПОКАЗАННЯ
В рекомендованих дозах не спостерігаються ускладнення. Індивідуальна чутливість тварин і птахів  до компонентів препарату. Не дозволяється застосування курям-несучкам, яйця яких призначені для споживання.

ПЕРІОД ВИВЕДЕННЯ
Забій тварин та птиці на м*ясо дозволяється через 6 діб (свині),7 діб (кури-бройлери),12 діб індики та через 14 діб (телята) після останнього застосування препарату. Отримане,до зазначеного терміну,м*ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам,залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ
Термін придатності: 2 роки при дотриманні правил зберігання та транспортування (сухе темне місце, температура від 5 до 25°С).

В 1 г препарату містить: доксицикліну гідрохлорид - 0,5 г(що еквівалентно 577 мг доксициклін гіклату), а також допоміжні компоненти: лимонну кислоту - 0,1 г, моногідрат лактози до 1 г.

Залишити відгук