vetas product

Доксоралвет порошок 1 гр №25

  • Форма випуску
    Металлизированные пакеты по 100 и 200 г, в банки из полиэтилена высокой плотности по 500 и 1000 г.

Показання для застосування:
"Доксорал" застосовують для лікування інфекцій, викликаних бактеріями, чутливими до доксицикліну. Свині: лікування атрофічного риніту (Pasteurella spp. І Bordetella bronchiseptica), бронхопневмонії (Pasteurella multocida, Streptococcus suis і Mycoplasma spp.) І плевропневмонії (Haemophilus pleuropneumoniae, Actinobacillus pleuropneumoniae). Птах: інфекції дихальних шляхів, викликані Mycoplasma spp. (M. gallisepticum, M. synoviae і M. мelagridis), Escherichia coli, Haemophilus paragalinarum і Bordetella avium (індички), ентериту (Clostridium perfrigens і Clostridium colinum. Телята: бронхопневмонія і плевропневмонія, викликаних Pasteurella spp., Streptococcus spp., Corynebacterium spp., Haemophilus sommus, Mycoplasma spp.

Дозування і спосіб застосування:
Застосовується внутрішньо.
Свині: 20-40 мг препарату на кг маси тіла в день; бройлери: 20-40 мг препарату на кг маси тіла в день; індичка: 25-50 мг препарату на кг маси тіла в день; телята: 20-40 мг препарату на кг маси тіла в день протягом 3-5 днів у воді.

Протипоказання:
У рекомендованих дозах не спостерігаються ускладнення. Індивідуальна чутливість тварин і птахів до компонентів препарату. Не допускається застосування курей-несучок, яйця яких призначені для споживання.

Період виведення:
М'ясо бройлерів - 5 днів, індички - 12 днів, свиней - 4 дня, телят - 14 днів з моменту останнього використання препарату. М'ясо тварин, вимушено забитих до закінчення зазначеного терміну, може бути використано в корм хутровим звірам.

Залишити відгук