vetas product

Доксоралвет пор. 10г.

  • Діюча речовина
    доксицикліну гідрохлорид - 0,5 г, а також допоміжні компоненти: лимонну кислоту - 0,1 г, лактоза до 1 м
    Форма випуску
    В металлизированных пакетах по 100 и 200 г, в банках из полиэтилена высокой плотности по 500 и 1000 г .

Показання для застосування:

"Доксорал" застосовують для лікування інфекцій, викликаних бактеріями, чутливими до доксицикліну. Свині: лікування атрофічного риніту (Pasteurella spp. І Bordetella bronchiseptica), бронхопневмонії (Pasteurella multocida, Streptococcus suis і Mycoplasma spp.) І плевропневмонії (Haemophilus pleuropneumoniae, Actinobacillus pleuropneumoniae).
Птах: інфекції дихальних шляхів, викликані Mycoplasma spp. (M. gallisepticum, M. synoviae і M. мelagridis), Escherichia coli, Haemophilus paragalinarum і Bordetella avium (індички), ентериту (Clostridium perfrigens і Clostridium colinum.
Телята: бронхопневмонія і плевропневмонія, викликаних Pasteurella spp., Streptococcus spp., Corynebacterium spp., Haemophilus sommus, Mycoplasma spp.

Дозування і спосіб застосування:

Перорально з питною водою, молоком або замінником молока в дозах:
- телята (у віці до 3-х місяців) - 10 мг доксицикліну на 1 кг маси тіла на добу (0,2 г препарату на 10 кг маси тіла) протягом 3-5 діб.
- кури (бройлери і ремонтний молодняк), індики - 10 мг доксицикліну на 1 кг маси тіла на добу (0,2 г препарату на 10 кг маси тіла) протягом 5 діб.
- свині 10 мг доксицикліну на 1 кг маси тіла на добу (0,2 г препарату на 10 кг маси тіла) протягом 5 діб.
Препарат слід застосовувати таким чином, щоб добова кількість питної води було спожито протягом 24 годин Питну воду з препаратом слід відновлювати кожні 24 години.

Протипоказання:

У рекомендованих дозах не спостерігаються ускладнення. Індивідуальна чутливість тварин і птахів до компонентів препарату. Не допускається застосування курей-несучок, яйця яких призначені для споживання.

Період виведення:

М'ясо бройлерів - 5 днів, індички - 12 днів, свиней - 4 дня, телят - 14 днів з моменту останнього використання препарату. М'ясо тварин, вимушено забитих до закінчення зазначеного терміну, може бути використано в корм хутровим звірам.

Залишити відгук