Дистрибуція

Чому Vetas

Основна мета vetas – забезпечити успіх наших дистриб'юторів. Дізнайтеся, чому у Vetas показник утримання дистриб'юторів складає 88%. Дізнайтеся, що відрізняє нас від глобальної компанії ветеринарної медицини.

Забезпечуємо постійний контроль якості і зберігання продукції

Від сировини до готової продукції, від холодильного зберігання до доставки - ми пропонуємо комплексні рішення, що дозволяють нашим дистриб'юторам зосередитися на тому, що вони роблять найкраще - на ефективному та дієвому поширенні продуктів.

Працюємо з перевіреними постачальниками

Більшість відносин постачальник-дистриб'ютор засновані на транзакціях, тобто постачальник продає, а дистриб'ютор купує - це, як правило, ступінь відносин.

Забезпечуємо логістичну підтримку

Vetas побудував розгалужену інфраструктуру в країні, де і розташовані наші виробничі потужності, з однією основною метою - повний контроль над ланцюжком поставок. Ефективні процеси та особлива увага до деталей важлива при контролі послідовних кроків, які мають виконуватися бездоганно, коли йдеться про ветеринарні продукти. Точність документації також є важливою, щоб не перешкоджати чи затримувати доставку, митне оформлення чи дозвіл на імпорт.

Комфортні та справедливі ціни

Vetas має унікальні можливості для підвищення якості та ціни, надаючи нашим дистриб'юторам та кінцевим споживачам ефективні продукти за доступними цінами.

Наша бізнес-модель заснована на раціональному ланцюжку поставок – наші методи виробництва забезпечують ефективність та рентабельність.

Оскільки ми виробляємо продукцію на індивідуальне замовлення, що дозволяє уникнути складування продукції, зайві компоненти нашого ланцюжка поставок виключаються.

Пропонуємо консультацію професіоналів

Пропонуємо консультації висококваліфікованих ветеринарних лікарів, які можуть знайти рішення у будь-якому з ваших питань. Ви зможете отримати рекомендації щодо догляду та годування тварин, анонси про новинки на ринку ветеринарних препаратів, підбір індивідуальних програм відповідно до вашого запиту. Задати питання ви можете за телефоном у розділі "Контакти"

ДИАПАЗОН

Наш ветеринарний асортимент включає більше 500 продуктів, доступних у вигляді рідких ін'єкцій, порошків для ін'єкцій, рідких і пероральних суспензій, розчинів і дезінфікуючих засобів, розчинних порошків і гранул, а також преміксів.

Наші добавки включають більше 100 продуктів, включаючи капсули, м'які гелі, таблетки, шипучі таблетки, сиропи та порошки. Ми постійно розширюємо наші виробничі потужності, щоб задовольнити зростаючі потреби наших дистриб'юторів та клієнтів.

ФОКУС НА КАЧЕСТВО

Наше внимание к качеству создало безукоризненную репутацию наших брендов. Наши поставщики гордятся тем, что работают с Vetas, а дистрибьюторы наших собственных брендов позволяют им добиться успеха на своих рынках. 

Гнучкі методи виробництва

 

На відміну від інших виробників, які пропонують лише фіксований асортимент продукції, специфікації та упаковку якої не можна змінити, Vetas запровадив гнучкі методи виробництва, які дозволяють нам адаптувати наші продукти відповідно до конкретних вимог кожного ринку та унікальних вимог наших дистриб'юторів.
Ми знаємо, що важливо, щоб наші продукти мали оптимальний баланс адаптації до ринку та диференціації продукту для забезпечення конкурентної переваги.