vetas product

Девормін міні для цуценят та собак малих порід таб.№50 інд/уп (банка)

Таблетки протипаразитарні Девормин міні для цуценят і собак малих порід в індивідуальній упаковці світло-жовтого кольору.

Фармакологічні властивості:
Празиквантел - похідний изоквинолону, має широкий спектр антигельмінтного дії по відношенню до цестодам: Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Dipylidium caninum, Multiceps multiceps, Taenia spp., Mesocestoides spp. Механізм дії празиквантелу полягає в руйнуванні тегумента (зовнішньої оболонки) паразита і порушення метаболічних процесів, в результаті чого зменшується кількість глюкози і посилюється дію протеолітичних ферментів, що призводить до порушення нервово-м'язової іннервації, паралічу та загибелі гельмінта.
Пірантелу ембонат (памоат) відноситься до групи тетрагидропиримидина, діє на личинкові і статевозрілі форми шлунково-кишкових нематод, Toxocara canis, Тохаѕсагіѕ leonina (аскариди) Ancylostoma caninum, Ancylostoma braziliense, Uncinaria stenocephala (кривоголовки).
Пірантелу ембонат - деполяризующий ганглиоблокатор, який паралізує м'язи нематод, після чого вони під впливом перистальтики виводяться з кишечника тварини.
 
Застосування:
Дегельмінтизація собак малих порід при нематодозах (Toxocara canis, Тохаѕсагіѕ leonina, Ancylostoma caninum), цестодозах (Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Dipylidium caninum, Multiceps multiceps, Taenia spp., Mesocestoides spp.) і змішаних інвазіях.
Дозировка: Задают собакам перорально индивидуально однократно в расчете 1 таблетка на 1 кг массы тела. Препарат задают собакам до кормления на корень языка или предварительно положив таблетку в кусочек холодного сливочного масла или другой лакомый для животного корма. Предварительной диеты или особого режима кормления не нужно. В случае сильной инвазии лечение повторяют через 14 дней. Дегельминтизацию проводят однократно один раз в три месяца (ежеквартально), перед вакцинацией и спариванием, за 2-4 недели до предполагаемого срока вязки и за 10-15 дней до щенения.
 
Противопоказания:
Не застосовувати хворим і ослабленим тваринам.
Не застосовувати цуценятам віком до 4 тижнів.
Не застосовувати тваринам під час вагітності та лактації.
 
Застереження: 
Не застосовувати одночасно з піперазином, холінергічними препаратами, фосфорорганічними антигельминтиками або інсектицидами, або відразу після їх застосування.

Таблетка містить діючі речовини: пірантелу ембонат 15 мг, празиквантел 5 мг.
Допоміжні речовини: Аеросил, кальцію стеарат, тальк, крохмаль картопляний, кальцію карбонат, целюлоза мікрокристалічна, лактоза.

Залишити відгук