vetas product

Девормін гель д/собак ор. шприц-туба 5 мл

Девормин Gel Adult гель для собак оральний – це гель від світло-жовтого до жовтого кольору. Застосовується для дегельмінтизації та профілактики нематодозів у дорослих собак, цуценят (Toxocara canis, Тохаѕсагіѕ leonina, Ancylostoma caninum), цестодозов (Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Dipylidium caninum, Multiceps multiceps, Taenia spp., Mesocestoides spp) і змішаних інвазій. Для дегельмінтизації тварин, яким дача таблеток утруднене і тваринам з малою масою тіла, застосовують гель згідно відміток обсягу на тубо-шприці.

Фармакологічні властивості:
АТС vet QР52А, протитрематодные, протинематодные і протицестодные ветеринарні препарати. Високоефективний антигельмінтний препарат, активний відносно стрічкових і круглих черв'яків (цестод і нематод), дія якого зумовлена фармакологічними властивостями активних речовин - пірантелу ембонат і празиквантелу.
Пірантелу ембонат (памоат) відноситься до групи тетрагидропиримидина, діє на личинкові і статевозрілі форми шлунково-кишкових нематод, Toxocara canis, Тохаѕсагіѕ leonina (аскариди); Ancylostoma caninum, Ancylostoma braziliense, Uncinaria stenocephala (кривоголивкы).
Пірантелу ембонат - деполяризующий ганглиоблокатор, який паралізує м'язи нематод, після чого вони під впливом перистальтики виводяться з кишечника тварини.
Празиквантел - похідне изоквинолону, має широкий спектр антигельмінтні дії по відношенню до цестодам: Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Dipylidium caninum, Multiceps multiceps, Taenia spp., Mesocestoides spp.
Механізм дії празиквантелу полягає в руйнуванні тегумента (зовнішньої оболонки) паразита і порушення метаболічних процесів, в результаті чого зменшується кількість глюкози і посилюється дію протеолітичних ферментів, що призводить до порушення нервово-м'язової іннервації, паралічу та загибелі гельмінта.
 
Дозування: 
Для собак дають перорально одноразово індивідуально в наступних дозах: 1 мл на 10 кг маси тіла.

Маса тіла, кг / Об'єм, мл
3 – 5 / 0,5
5 – 10 / 1,0
10 – 15 / 1,5
15 – 20 / 2,0
20 – 25 / 2,5
25 – 30 / 3,0
30 – 45 / 4,5
45 – 50 / 5,0

Гель дають примусово на корінь язика з допомогою шприца-дозатора або змішують з кормом. Попередньої дієти або особливого режиму годування не потрібно. У разі сильної інвазії повторно дають препарат через 10 діб. Дегельмінтизації проводять одноразово один раз в три місяці (щоквартально) і перед спарюванням. Вагітним самкам препарат призначають за 3 тижні до передбачуваних пологів з обережністю, під наглядом ветеринарного лікаря, що годують самок - через 2 - 3 тижні після пологів.
 
Протипоказання: 
Не застосовувати хворим і ослабленим тваринам. Не застосовувати тваринам у віці до 3-х тижнів. Не застосовувати тваринам під час вагітності та лактації.
 
Застереження:
Дотримуватися рекомендовану дозу. Не застосовувати одночасно з піперазином, холінергічними препаратами, фосфорорганічними антигельминтиков або інсектицидами, або відразу після їх застосування.

Випускається у формі гелю: 1 мл містить 144 мг пірантелу ембонат і 50 мг празиквантелу.

Залишити відгук