vetas product

Девормін гель д/кошенят,цуценят та гризунів ор. шприц-туба 5 мл

Девормин Gel Mini для кошенят, цуценят і гризунів оральний - це гель від світло-жовтого до жовтого кольору. Застосовується для дегельмінтизації та профілактики нематодозів у дорослих собак, кішок, кошенят, цуценят і декоративних гризунів: (Toxocara canis, Тохаѕсагіѕ leonina, Ancylostoma caninum), цестодозив (Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Dipylidium caninum, Multiceps multiceps, Taenia spp., Mesocestoides spp) і змішаних інвазій.
Для дегельмінтизації тварин, яким дача таблеток ускладнена і тваринам з малою масою тіла застосовують гель згідно відміток обсягу на тубо-шприці.
 
Фармакологічні властивості: 
АТС vet QР52А, протитрематодни, протинематодни і протицестодни ветеринарні препарати. Високоефективний антигельмінтний препарат, активний відносно стрічкових і круглих черв'яків (цестод і нематод), дія якого зумовлена фармакологічними властивостями активних речовин - пірантелу ембонат і празиквантелу.
Пірантелу ембонат (памоат) відноситься до групи тетрагидропиримидина, діє на личинкові і статевозрілі форми шлунково-кишкових нематод, Toxocara canis, Тохаѕсагіѕ leonina (аскариди); Ancylostoma caninum, Ancylostoma braziliense, Uncinaria stenocephala (кривоголивкы).
Пірантелу ембонат - деполяризующий ганглиоблокатор, який паралізує м'язи нематод, після чого вони під впливом перистальтики виводяться з кишечника тварини. Празиквантел - похідне изоквинолону, має широкий спектр антигельмінтного дії по відношенню до цестод: Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Dipylidium caninum, Multiceps multiceps, Taenia spp., Mesocestoides spp.
Механізм дії празиквантелу полягає в руйнуванні тегумента (зовнішньої оболонки) паразита і порушення метаболічних процесів, в результаті чого зменшується кількість глюкози і посилюється дію протеолітичних ферментів, що призводить до порушення нервово-м'язової іннервації, паралічу та загибелі гельмінта.
 
Дозування: 
Для кошек, котят, щенков и декоративных грызунов в возрасте от 3-х недель дают внутрь индивидуально однократно - 1 мл на 1 кг массы тела. 
Гель дают принудительно на корень языка с помощью шприца-дозатора или смешивают с кормом. Предварительной диеты или особого режима кормления не нужно. В случае сильной инвазии повторно дают препарат через 10 суток. 
Дегельминтизации проводят однократно один раз в три месяца (ежеквартально) и перед спариванием. Беременным самкам препарат назначают за 3 недели до предполагаемых родов с осторожностью, под наблюдением ветеринарного врача, кормящим самкам - через 2 - 3 недели после родов.
 
Противопоказания: 
Не применять больным и ослабленным животным. Не применять животным в возрасте до 3-х недель. Не применять животным во время беременности и лактации.
 
Предостережение: 
Дотримуватися рекомендовану дозу. Не застосовувати одночасно з піперазином, холінергічними препаратами, фосфорорганічними антигельминтиков або інсектицидами, або відразу після їх застосування.

 В 1 мл 15 мг пірантелу ембонат і 5 мг празиквантелу, гелевої основи до 1 мл.

Залишити відгук