vetas product

Девормін д/собак таб. №12 (1 таб/10 кг)

Таблетки протипаразитарні Девормін для собак зі смаком м’яса світло-жовтого кольору. Застосовуються для дегельмінтизації собак при нематодозах (Toxocara canis, Toxаscarіs leonina, Ancylostoma caninum), цестодозах (Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Dipylidium caninum, Multiceps multiceps, Taenia spp., Mesocestoides spp) та змішаних інвазіях.

Фармакологічні властивості:
АТС vet QР52А, протитрематодні, протинематодні і протицестодні ветеринарні препарати.
Високоефективний антигельмінтний препарат, активний щодо стрічкових та круглих черв’яків  (цестод та нематод), дія якого зумовлена фармакологічними властивостями активних речовин — пірантелу ембонату та празіквантелу.
Празіквантел – похідний ізоквінолону, має широкий спектр антигельмінтної дії по відношенню до цестод: Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Dipylidium caninum, Multiceps multiceps, Taenia spp., Mesocestoides spp. Механізм дії празіквантелу полягає в руйнуванні тегументу (зовнішньої оболонки) паразита і порушенні метаболічних процесів, внаслідок чого зменшується кількість глюкози і посилюється дія протеолітичних ферментів, що призводить до порушення нервово-м'язової іннервації, паралічу і загибелі гельмінта.
Пірантелу ембонат (памоат) належить до групи тетрагідропіримідинів, діє на личинкові і статевозрілі форми шлунково-кишкових нематод, Toxocara canis, Toxаscarіs leonina (аскариди); Ancylostoma caninum, Ancylostoma braziliense, Uncinaria stenocephala (кривоголівки).
Пірантелу ембонат - деполяризуючий гангліоблокатор, який паралізує м’язи нематод, після чого вони під впливом перистальтики виводяться з кишечника тварини.

Дозування:
Собакам перорально, індивідуально, одноразово у наступних дозах:
– масою тіла 3-5 кг — 0,5 таблетки на тварину;
– масою тіла 5-10 кг — 1 таблетка на тварину;
– масою тіла 10-15 кг — 1,5 таблетки на тварину;
– масою тіла 15-20 кг — 2 таблетки на тварину;
– масою тіла 20-25 кг — 2,5 таблетки на тварину;
– масою тіла 25-30 кг — 3 таблетки на тварину;
– масою тіла 30-45 кг — 4,5 таблетки на тварину;
– масою тіла 45-50 кг — 5 таблеток на тварину.

Таблетки дають собакам до годівлі примусово на корінь язика або змішують з кормом. Попередньої дієти або особливого режиму годівлі не потрібно. У випадку сильної інвазії лікування повторюють через 14 діб.
Дегельмінтацію проводять одноразово один раз на три місяці (щоквартально), перед вакцинацією і спарюванням, за 2-4 тижні до передбачуваного терміну в'язки та за 10-15 діб до передбачуваних пологів.
Для цуценят таблетку можна подрібнити та змішати з 10 мл теплої води і ввести отриману суспензію внутрішньо за допомогою шприца із катетером.

Протипоказання:
Не застосовувати хворим та ослабленим тваринам.
Не застосовувати цуценятам віком до 4 тижнів.
Не застосовувати тваринам під час вагітності та лактації.

Застереження:
Собакам масою тіла понад 50 кг не застосовувати більше 5 таблеток.
Не застосовувати одночасно із піперазином, холінергічними препаратами, фосфорорганічними антигельмінтиками або інсектицидами, або одразу після їх застосування.

1 таблетка містить діючі речовини: пірантелу ембонат 144 мг; празіквантел 50 мг.
Допоміжні речовини: аеросил, пропілметилцелюлоза, кальцію стеарат, тальк, поліпласдон, кальцію карбонат, мікрокристалічна целюлоза, лактоза.

Залишити відгук