vetas product

Девормін для собак таб.№50 інд/уп (банка)

Таблетки протипаразитарні Девормин для собак в індивідуальній упаковці світло-жовтого кольору.

Фармакологічні властивості:
ТЗ vet QР52А, протитрематодные, протинематодные і протицестодные ветеринарні препарати.
- високоефективний антигельмінтний препарат, активний відносно стрічкових і круглих черв'яків (цестод і нематод), дія якого зумовлена фармакологічними властивостями активних речовин - пірантелу ембонат і празиквантэла.
Празиквантел - похідне изоквинолону, має широкий спектр антигельмінтного дії по відношенню до цестодам: Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Dipylidium caninum, Multiceps multiceps, Taenia spp., Mesocestoides spp. Механізм дії празиквантэла полягає в руйнуванні тегумента (зовнішньої оболонки) паразита і порушення метаболічних процесів, в результаті чого зменшується кількість глюкози і посилюється дію протеолітичних ферментів, що призводить до порушення нервово-м'язової іннервації, паралічу та загибелі гельмінта.
Пірантелу ембонат (памоат) відноситься до групи тетрагидропиримидина, діє на личинкові і статевозрілі форми шлунково-кишкових нематод, Toxocara canis, Тохаѕсагіѕ leonina (аскариди); Ancylostoma caninum, Ancylostoma braziliense, Uncinaria stenocephala (кривоголовки).
Пірантелу ембонат - деполяризующий ганглиоблокатор, який паралізує м'язи нематод, після чого вони під впливом перистальтики виводяться з кишечника тварини.
 
Застосування:
Дегельмінтизація собак при нематодозах (Toxocara canis, Тохаѕсагіѕ leonina, Ancylostoma caninum), цестодозах (Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Dipylidium caninum, Multiceps multiceps, Taenia spp., Mesocestoides spp) і змішаних інвазіях.

Дозування:
Собакам всередину, індивідуально, одноразово в наступних дозах:
- масою тіла 3-5 кг - 0,5 таблетки на тварину;
- масою тіла 5-10 кг - 1 таблетка на тварину;
- масою тіла 10-15 кг - 1,5 таблетки на тварину;
- масою тіла 15-20 кг - 2 таблетки на тварину;
- масою тіла 20-25 кг - 2,5 таблетки на тварину;
- масою тіла 25-30 кг - 3 таблетки на тварину;
- масою тіла 30-45 кг - 4,5 таблетки на тварину;
- масою тіла 45-50 кг - 5 таблеток на тварину.
 
Таблетки задають собакам до годування, примусово на корінь язика або змішують з кормом. Попередньої дієти або особливого режиму годування не потрібно. У разі сильної інвазії лікування повторюють через 14 днів.
Дегельмінтизації проводять одноразово один раз в три місяці (щокварталу), перед вакцинацією і спарюванням, за 2-4 тижні до передбачуваного терміну в'язки і за 10-15 днів до щененія.
Для цуценят таблетку можна подрібнити та змішати з 10 мл теплої води і ввести отриману суспензію внутрішньо за допомогою шприца з катетером.
 
Протипоказання:
Не застосовувати хворим і ослабленим тваринам.
Не застосовувати цуценятам віком до 4 тижнів.
Не застосовувати тваринам під час вагітності та лактації.
 
Застереження: 
Собакам масою тіла більше 50 кг не застосовувати більше 5 таблеток.
Не застосовувати одночасно з піперазином, холінергічними препаратами, фосфорорганічними антигельминтиками або інсектицидами, або відразу після їх застосування.

1 таблетка містить діючі речовини: пірантелу ембонат 144 мг; празиквантел 50 мг.
Допоміжні речовини: Аеросил, пропилметилцелюлоза, кальцію стеарат, тальк, полипласдон, кальцію карбонат, целюлоза мікрокристалічна, лактоза.

Залишити відгук