vetas product

Девормін для цуценят таб. №10 (1таб/1кг)

Таблетки Девормин протипаразитарні для цуценят - це таблетки світло-жовтого кольору зі смаком м'яса. Застосовуються для дегельмінтизації цуценят і собак малих порід при нематодозах
(Toxocara canis, Тохаѕсагіѕ leonina, Ancylostoma caninum), цестодозах (Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Dipylidium caninum, Multiceps multiceps, Taenia spp., Mesocestoides spp.) і змішаних інвазіях.
 
Фармакологічні властивості: 
Празиквантел - похідний изоквинолону, має широкий спектр антигельмінтні дії по відношенню до цестодам: Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Dipylidium caninum, Multiceps multiceps, Taenia spp., Mesocestoides spp. Механізм дії празиквантелу полягає в руйнуванні тегумента (зовнішньої оболонки) паразита і порушення метаболічних процесів, в результаті чого зменшується кількість глюкози і посилюється дію протеолітичних ферментів, що призводить до порушення нервово-м'язової іннервації, паралічу та загибелі гельмінта.
Пірантелу ембонат (памоат) відноситься до групи тетрагидропиримидина, діє на личинкові і статевозрілі форми шлунково-кишкових нематод, Toxocara canis, Тохаѕсагиѕ leonina (аскариди) Ancylostoma caninum, Ancylostoma braziliense, Uncinaria stenocephala (кривоголовки). Пірантелу ембонат - деполяризующий ганглиоблокатор, який паралізує м'язи нематод, після чого вони під впливом перистальтики виводяться з кишечника тварини.
 
Дозування: 
Дають собакам перорально, індивідуально, одноразово в розрахунку на 1 таблетка на 1 кг маси тіла.
Препарат дают собакам до кормления, на корень языка или предварительно положив таблетку в кусочек холодного сливочного масла или другой лакомый для животного корм. Предварительной диеты или особого режима кормления не нужно. В случае сильной инвазии лечение повторяют через 14 дней.
Дегельминтизацию проводят однократно один раз в три месяца (ежеквартально), перед вакцинацией и спариванием, за 2-4 недели до предполагаемого срока вязки и за 10-15 дней до предполагаемых родов.
 
Противопоказания: 
Не применять больным и ослабленным животным.
Не применять щенкам в возрасте до 4 недель.
Не застосовувати тваринам під час вагітності та лактації.
 
Застереження: 
Не застосовувати одночасно з піперазином, холінергічними препаратами, фосфорорганічними антигельминтиками або інсектицидами, або відразу після їх застосування.

Таблетка містить діючі речовини: пірантелу ембонат 15 мг, празиквантел 5 мг. Допоміжні речовини: Аеросил, кальцію стеарат, тальк, крохмаль картопляний, кальцію карбонат, целюлоза мікрокристалічна, лактоза.

Залишити відгук