vetas product

Девормін для котів таб. №10 (1таб/3кг)

Таблетки Девормін для кішок світло - жовтого кольору. Дегельмінтизація кішок при нематодозах
(Toxocara cati, Тохаѕсагіѕ leonina, Ancylostoma tubaeforme), цестодозах (Taenia taeniafarmis, T. pisiformis, T. hydatigena, Echinococcus multilocularis, Dipylidium caninum) і змішаних інвазіях.
 
Фармакологічні властивості:
Празиквантел - похідне изоквинолону, має широкий спектр антигельмінтного дії по відношенню до цестодам: Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Dipylidium caninum, Multiceps multiceps, Taenia spp., Mesocestoides spp. Механізм дії празиквантелу полягає в руйнуванні тегумента (зовнішньої оболонки) паразита і порушення метаболічних процесів, в результаті чого зменшується кількість глюкози і посилюється дію протеолітичних ферментів, що призводить до порушення нервово-м'язової іннервації, паралічу та загибелі гельмінта.
Пірантелу ембонат (памоат) відноситься до групи тетрагидропиримидина, діє на личинкові і статевозрілі форми шлунково-кишкових нематод,Toxocara canis, Тохаѕсагіѕ leonina (аскариди); Ancylostoma caninum, Ancylostoma braziliense, Uncinaria stenocephala (кривоголівки).
Пірантелу ембонат - деполяризующий ганглиоблокатор, який паралізує м'язи нематод, після чого вони під впливом перистальтики виводяться з кишечника тварини.
 
Дозування:
Перорально одноразово індивідуально в наступних дозах:

  • дорослі коти масою тіла 3-5 кг - 2 таблетки на тварину;
  • коти масою тіла 1,5-3 кг і кошенята віком від 10-ти тижнів - 1 таблетка на тварину.

Таблетки дають котам примусово на корінь язика або змішують з кормом. Попередньої дієти або особливого режиму годування не потрібно. У разі сильної інвазії лікування повторюють через 14 днів.
Дегельмінтизації проводять одноразово один раз в три місяці (щоквартально) і перед спарюванням.
Кошенятам і дорослим кішкам, яким не вдається дати препарат, рекомендується таблетку розтерти і змішати з 5 мл теплої води і отриману суспензію ввести всередину за допомогою шприца з катетером.
 
Протипоказання:
Не застосовувати хворим і ослабленим тваринам.
Не застосовувати тваринам у віці до 3-х тижнів.
Не застосовувати тваринам під час вагітності та лактації.
 
Застереження:  
Дотримуватися рекомендовану дозу. Не застосовувати одночасно з піперазином, холінергічними препаратами, фосфорорганічними антигельминтиков або інсектицидами, або відразу після їх застосування.

1 таблетка містить діючі речовини: пірантелу ембонат 100 мг - празиквантел 10 мг.
Допоміжні речовини: лактоза, целюлоза мікрокристалічна, полипласдон, тальк, аеросил, кальцію стеарат, крохмаль.

Залишити відгук