vetas product

Дерат дуплет Пряжене молоко 200 гр.

Дерат (Derat) - дератизаційних засіб, що містить в якості діючої речовини бродіфакум - 0,005% і допоміжні компоненти: борошно, масло рослинне, ароматизатор, барвник, гіркота. Дерат являє собою готову до застосування отруєну приманку у вигляді м'яких брикетів (тісто) червоного кольору.

Бродіфакум - родентицид з антикоагулянтним механізмом дії.

Спосіб дії:
Гризуни при поїданні кошти протягом 1-2 днів отримують летальну дозу родентициди, що викликає пригнічення синтезу протромбіну в печінці, і в результаті цього знижується згортання крові, розвивається порозность периферичних кровоносних судин і геморагічний діатез, що викликає крововиливи, що призводять до загибелі гризунів на 4 10 добу.

Застосування:
Дерат призначений для винищення сірих і чорних пацюків, будинкових мишей і полівок на об'єктах ветеринарного нагляду (тваринницькі і фермерські господарства).
Дерат розміщують на заселених гризунами об'єктах в місцях, де вони найбільше шкодять або залишають сліди своєї діяльності. Приманочного точки розташовують під укриттям біля нір, під підлогою, за скринями, в тамбурах, вільних верстатах, на балках, виступах, під обладнанням і т. Д. Принади розкладають після закінчення робочого дня в місцях, недоступних для сільськогосподарських і домашніх тварин, сторонніх осіб , особливо дітей, використовуючи дератизаційні годівниці або спеціально пристосовані приманочного ящики, дренажні труби, лотки, коробки, прикриваючи їх дошками, фанерою або кахлем.

Заходи особистої безпеки:
До роботи з Дератом не допускаються особи молодше 18-річного віку; які страждають захворюваннями крові, серцево-судинної системи і печінки; особи з чутливістю до компонентів препарату; а також вагітні і годують грудьми жінки. Всі маніпуляції з препаратом слід проводити з використанням спецодягу та засобів індивідуального захисту (гумові рукавички, халат або комбінезон, гумовий фартух, гумові чоботи, захисні окуляри). Під час роботи забороняється палити, пити і приймати їжу. Під час перерв і після закінчення роботи слід ретельно вимити з милом обличчя і руки, рот прополоскати водою, вимити і просушити рукавички. Приманку розкладають спеціальним совком. Не застосовувати препарат харчовий посуд!

Залишити відгук