vetas product

Дерат 1 кг зерно

Приманка у вигляді зерен пшениці

Склад:
1 кг препарату містить бромадіалон 0,25% розчину - 0,05 г (за діючою речовиною);
зерно пшениці - до 1 кг

Фармакологічні властивості:
Діюча речовина приманки бромадіалон - антикоагулянт кумаріновогоряда другого покоління. Діє на синтез протромбіну, який веде до порушення механізму згортання крові і проникності судин, викликаючи повільну загибель від кровотечі. Гризуни гинуть через 3-5 діб.

Застосування:
Для знищення гризунів: сірих щурів, мишей домашніх.

Дозування:
Приманку розкладають у місць можливого поширення гризунів. Для щурів в одне місце кладуть 100-150 г (4-6 столових ложок) принади з інтервалом 5-10 м між порціями. Для мишей - 10-50 г (1 столова ложка) з інтервалом 2-5 м між порціями принади. Розкладені приманки періодично перевіряють і поповнюють до тих пір, поки вони не залишаться недоторканими (при знищенні щурів не менше 10 днів, при винищуванні мишей - 20 діб).

Протипоказання:
Не застосовувати для нецільових тварин. Забороняється застосовувати в місцях зберігання харчових продуктів і кормів для тварин, на території дитячих установ.

Застосовувати на відстані від водойм (більше 20 м).

Застереження:
Препарат токсичний для людей, тому до роботи з ним не допускаються особи, яким не виповнилося 18 років, вагітні жінки та матері-годувальниці, особи із захворюваннями органів диханія.Ліца, що працюють з приманкою, повинні пройти інструктаж з правил роботи з отруйними веществамі.Обязательно користуватися засобами індивідуального захисту (халат, косинка, захисні окуляри, гумові рукавички) .Не чіпати приманку незахищеними руками. Після роботи руки ретельно вимити з милом. Приманку розкладають в місцях, недоступних для дітей, сільськогосподарських і домашніх тварин. Після закінчення дератизації залишки приманки, тару, а також мертвих гризунів необхідно спалити або закопати в землю на глибину не менше 50 см, далеко від будь-яких водоймищ, джерел водопостачання і місць випасу худоби.

Зберігання:
Препарат зберігають в упаковці виробника в сухому, прохолодному, закритому на ключ приміщенні, окремо від харчових продуктів, в місці, недоступному для сторонніх осіб, дітей і тварин, з позначенням «Яд», при температурі від + 10 ° С + 35 ° С термін придатності - 2 м з дати виготовлення.
Для застосування у ветеринарній медицині!

Залишити відгук