vetas product

Дексафорт р-н ін. 50мл

Опис:
Суспензія для ін’єкцій білого кольору, без запаху.

Фармакологічні властивості:
ATC vet класифікаційний код QH02 - кортикостероїдні гормони для системного застосування.
Дексаметазон - сильнодіючий кортикостероїдний засіб. Володіє мінімальною мінералокортикостероїдною і сильною глюкокортикостероїдною активністю. Дексаметазон має глюкогенні, протизапальні та протиалергічні властивості та здатен викликати індукцію родів.
Дія препарату наступає швидко і довго триває. Максимальна концентрація дексаметазону в плазмі крові у великої рогатої худоби, коней та собак настає через 60 хвилин після внутрішньом’язового введення. Біодоступність після внутрішньом’язового введення становить 100%. Легко проходить через плацентарний бар'єр. Метаболізується в печінці. Виводиться із сечею.

Застосування:
Лікування великої рогатої худоби, коней, свиней, собак та котів, хворих на артрити, бурсити, тендовагініти, алергічні дерматити, первинні кетози, ацетонемію, мастити, агалактію, екзему, а також при родовому парезі.

Дозування:
Велика рогата худоба, коні, свині - внутрішньом’язово у дозі 0,02 мл препарату на 1 кг маси тіла.
Собаки, коти - внутрішньом’язово, підшкірно у дозі 0,05 мл препарату 1 кг маси тіла.
Препарат вводиться одноразово. При необхідності ін’єкцію можна повторити через 7 діб.

Протипоказання:
Не застосовувати при остеопорозах, діабеті, серцевих та ниркових захворювання, вагітності.

Застереження:
При інфекційних захворюваннях застосовувати лише у поєднанні з етіотропною (протимікробною або іншою) терапією.
Виключаючи кетоз та індукцію родів, кортикостероїди, як правило, покращують стан, а не лікують, тому необхідно звертати увагу на діагностику основної причини хвороби.
Застосування кортикостероїдів на ранніх етапах вагітності може викликати патологію плоду. Застосування на кінцевих етапах вагітності може викликати індукцію родів.
При застосуванні під час лактації можливе незначне зниження молочної продуктивності.
Через можливе зменшення імунної відповіді на вакцинацію, не рекомендується застосовувати Дексафорт у комбінації із вакцинами.
При випадковому введенні препарату людині, звернутися за медичною допомогою, показавши лікареві листівку-вкладку або упакування препарату. При потраплянні препарату в очі або на слизові оболонки одразу ж промити великою кількістю води. При потраплянні препарату на шкіру одразу ж змити великою кількістю води з милом.
Забій тварин на м`ясо дозволяється через 8 діб після останнього застосування препарату. Споживання молока в їжу людям дозволяється через 4 доби після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м'ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Зберігання:
Сухе темне, недоступне для дітей місце за температури від +15° до +25°C. Зберігати у вертикальному положенні.

Термін придатності:
24 місяці. Після першого відбору із флакону, препарат необхідно використати протягом 28 діб, за умови зберігання за температури від +2° до +8°C.

Форма випуску:
Скляний флакон тип II, закриті галоген-бутиловим корком під алюмінієву обкатку по 50 мл.

Власник реєстраційного посвідчення та виробник:
Intervet International B. V./ Інтервет Інтернешнл Б.В., Вім де Корверштраат 35, П.О. Бокс 31, 5830 АА Боксмеер, Нідерланди.

1 мл препарату містить:
дексаметазону фенілпропіонат - 2,67 мг;
дексаметазону натрію фосфат - 1,32 мг.
Допоміжні речовини: вода для ін’єкцій, спирт бензиловий, натрію цитрат, натрію хлорид, трагакант, метилцелюлоза, натрію гідроксид, кислота соляна.

Залишити відгук