vetas product

Дехінел табл. для котів №10 (блістер)

Препарат широкого спектра дії проти кишкових гельмінтів для кішок

Торговельне найменування лікарського препарату: Дехінел® таблетки для кішок (Dehinel® Cats).

Міжнародна непатентована назва: пирантел, празиквантел.

Таблетки для орального застосування. Препарат за зовнішнім виглядом являє собою вкриті оболонкою двоопуклі, овальні таблетки від білого до майже білого кольору з рискою на одному боці.

Фармакологічні властивості
Дехінел® таблетки для кішок відноситься до групи комбінованих антигельмінтних препаратів.

Дехінел® таблетки для кішок володіє широким спектром антигельминтного дії на круглих і стрічкових гельмінтів, що паразитують у кішок, в тому числі Тохосага cati (syn. Mystax), Toxascaris leonina, Ancylostoma tubaeforme, Ancylostoma braziliense, Echinocoecus multilocularis, Dipylidium caninum, Hydatigera (Taenia) taeniaeformis, Mesocestoides spp., Joyeuxiella pasqualei.

Механізм дії празиквантель, що входить до складу препарату, полягає в деполяризації нейром'язових гангліоблокаторів, порушення транспорту глюкози і мікротурбулярной функції у цестод, що призводить до порушення м'язової іннервації, паралічу і загибелі паразита. Празиквантел швидко всмоктується в кишечнику розподіляється у внутрішніх органах і тканинах; виводиться з організму з сечею в основному в метаболізованих формі.

Пірантел ембонат має виражену нематодоцідное дію, викликаючи підвищення проникності клітинних мембран, постійний параліч і контрактуру м'язів у нематод, що призводить до загибелі паразита і сприяє його елімінації з шлунково-кишкового тракту. Пірантел ембонат частково всмоктується в кишечнику, швидко метабілізіруется і виводиться з організму в основному з фекаліями.

Препарат за ступенем впливу на організм відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не надає ембріотоксичної. тератогенної і сенсибілізуючої дії. Добре переноситься кішками різних порід і віку.

Застосування
Дехінел® таблетки для кішок призначають кішкам з лікувальною і профілактичною метою при нематодозах (токсокароз, токсаскарідоз, анкілостомоз) і цестодозах (теніїдози, дипилидиоз, ехинококкози, мезоцестойдоз).

Дозування
Дехінел® таблетки для кішок призначають кішкам в дозі 1 таблетка на 4 кг маси тварини (5 мг празиквантель і 57,5 мг пірантелу ембонат на 1 кг маси тварини).

Маса кішки, кг Кількість таблеток

1.0 - 2.0

1/2

2.1 - 4.0

1

4.1 - 6.0

1+1/2

6.1 - 8.0

2


Особливості застосування
Дегельмінтизацію кішок з використанням Дехінела® таблеток для кішок проводять, починаючи з 3-тижневого віку.

Препарат застосовують тваринам індивідуально одноразово, в ранкове годування з невеликою кількістю корму. Попередньою голодної дієти і застосування послаблюючих засобів перед дегельмінтизацією не потрібно.

З лікувальною метою тварин дегельмінтізіруют за показаннями, з профілактичною метою - щоквартально у вищевказаній дозі.

Симптомів, що виникають при передозуванні препарату, не встановлено. При значному передозуванні може спостерігатися розлад шлунково-кишкового тракту, блювота.

У разі недотримання встановленого терміну повторних обробок застосування препарату слід відновити в тій же дозі по тій же схемі.

Не рекомендується застосовувати Дехінел® таблетки для кішок з препаратами, що містять піперазин, з огляду на можливе зниження ефективності.

Протипоказання
Протипоказанням до застосування Дехінел® таблетки для кішок є індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату (в тому числі в анамнезі). Не підлягають дегельмінтизації кошенята масою менше 1 кг.

Препарат не можна використовувати вагітним самкам через відсутність відомостей про вплив препарату на цю групу тварин. Препарат також не використовують для дегельмінтизації кошенят до тритижневого віку, так як у них не виявляється інвазії стрічковими гельмінтами.

Дехінел® таблетки для кішок не призначений для застосування продуктивним тваринам.

Побічні явища
Побічних явищ і ускладнень при застосуванні Дехінела® таблеток для кішок відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається. При підвищеній індивідуальній чутливості тваринного до активних компонентів препарату, можливі підвищена салівація, діарея або блювота. Зазначені симптоми короткочасні, мимовільно зникають і не потребують застосування лікарських засобів.

Заходи особистої гігієни
При роботі з Дехінелом® таблетками для кішок слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими засобами. Після закінчення роботи слід вимити руки теплою водою з милом.

Людям з гіперчутливістю до компонентів препарату слід уникати прямого контакту з препаратом.

При випадковому контакті лікарського препарату зі шкірою або слизовими оболонками очі, їх необхідно промити великою кількістю води.

У разі появи алергічних реакцій або при випадковому попаданні препарату в організм людини слід негайно звернутися в медичний заклад (при собі мати інструкцію із застосування або етикетку).

Форма випуску
Випускають Дехінел® таблетки для кішок розфасованими по 2 таблетки в блістери, упаковані в коробки по 1 або 2 штуки, або по 10 таблеток у блістери, упаковані в коробки по 1 або 10 штук. Кожну упаковку постачають інструкцією із застосування.

Зберігання
Зберігають Дехінел® таблетки для кішок в закритій упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від харчових продуктів і кормів, при температурі від 0 ° С до 25 ° С.

Зберігати лікарський препарат слід в місцях, недоступних для дітей.

Невикористаний препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.

Термін придатності препарату при дотриманні умов зберігання - 2 роки з дня виробництва. Половина таблетки зберігається протягом 1 місяця.

Забороняється застосування препарату після закінчення терміну придатності.

Відпускається без рецепта лікаря ветеринарної медицини.

В якості діючих речовин в одній таблетці містять пирантел ембонат- 230 мг і празиквантел - 20 мг, а також допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, мікрокристалічна целюлоза (Е460), поливидон К25, магнію стеарат (Е572), безводний кварц , гіпромелоза, поліетиленгліколь 4000, діоксид титану (Е171).

Залишити відгук