vetas product

Дехінел плюс XL таб д/собак №12

Dehinel Plus XL (Дехінель Плюс XL) - таблетки проти глистів для собак великих порід

Дехінел Плюс XL - препарат проти гельмінтів для великих порід собак, одна таблетка розрахована на 35-40 кг ваги.

- Володіє ефективним противо дією відносно основних видів гельмінтів: цестод Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Mesocestoides lineatus, Diphyllobothrium latum, Dipylidium caninum, Multiceps multiceps, Taenia spp. і нематод: Toxocara canis, Toxascaris leonina, Uncinaria spp., Ancylostoma spp., Trichuris vulpi.
- Відноситься за ступенем впливу на організм тварини до мало небезпечних речовин і в рекомендованих дозах не має токсичної дії.
- Не потребує попередньої голодної дієти і використання проносних засобів.
- Можна використовувати цуценятам, а також вагітним самкам в останній триместр вагітності.
- Зручно дозувати для великих порід собак.

Дехінел Плюс відноситься до комбінованих антігільмінтним препаратів нематодоцідного і цестоідоцідного дії.

Фебантел - відноситься до групи пробензімідазолов, активний відносно нематод пологів Ancylostoma, Uncinaria, Тохосаrа, Toxascaris, Trichocephalus. Механізм дії фебантел полягає в пригніченні синтезу тубуліну і порушення мікротубулярної функції нематод, зниженні активності фумарат редуктази, що є ключовим ферментом в енергетичному обміні гельмінтів, і припинення транспорту і всмоктування глюкози, що викликає загибель нематод. Помірно всмоктується в шлунково-кишковому тракті, метаболізується в печінці.

Пірантел ембонат - відноситься до групи піримідинів, дуже погано всмоктується при пероральному введенні і робить свою дію переважно в шлунково-кишковому тракті. Володіє широким спектром нематоцидна дії, активний відносно нематод пологів Ascaris, Toxascaris, Ancylostoma, Uncinaria та інших. Блокує у нематод нервово-м'язову передачу імпульсу і викликає параліч мускулатури гельмінта.

Празиквантел - похідне піразінізохіноліна, згубно діє на всі фази розвитку круглих та стрічкових гельмінтів, що паразитують у собак, в тому числі Тохосаrа canis, Toxascaraleonina, Uncinaria stenocephala, Ancylostoma caninum, Trichocephalus vulpis, Echinococcus granulosus, Echinococcus multiocularis, Diphyllobothriumlatum, Dipylidium caninum, Multiceps multiceps і Taenia spp. Механізм дії празиквантель полягає в пригніченні активності фумартредуктази, порушення проникності клітинних мембран і м'язової іннервації, що призводить до паралічу і загибелі гельмінта. Празиквантел швидко всмоктується в шлунково-кишковому тракті, його максимальна концентрація в плазмі крові досягається через 60 хвилин. Виводиться з організму в основному з сечею протягом 24 годин.

Дехінел Плюс призначають собакам з профілактичною і лікувальною метою при нематодозах (токсокароз, токсакарідоз, унцінаріоз, анкілостомоз, трихоцефальоз) і цестодозах (тоннідози, дипилидиоз, ехинококкози, дифиллоботриоз, мезоцестодоз).

Препарат застосовують індивідуально перорально одноразово в ранкове годування: цуценятам, собакам дрібних і середніх порід в дозі 1 таблетка масою 760 мг на 10 кг маси тварини, а собакам великих порід - 1 таблетка масою 2310 мг на 35 кг маси тварини.

 Спосіб застосування та дози:

Рекомендовані норми годування

Вага собаки, кг

Дехінел Плюс

Таблетки 760 мг

(Дехінел Плюс)

Таблетки 2310 мг

(Дехінел Плюс XL)

Цуценята та собаки дрібних порід

0,5-5 кг

½ таблетки

-

5-10 кг

1 таблетка

-

Собаки середніх порід

10-15 кг

1½ таблетки

-

15-20 кг

2 таблетки

½ таблетки

20-30 кг

3 таблетки

-

Собаки великих порід

30-35 кг

3½ таблетки

-

35-40 кг

4 таблетки

1 таблетка

40-50 кг

5 таблеток

-

50-55 кг

5½ таблеток

1½ таблетки

70 кг

7 таблеток

2 таблетки

Перед застосуванням Дехінел® Плюс таблеток зі смаком м'яса не потрібно голодної дієти і використання проносних засобів.

У разі інтенсивної інвазії нематодами рекомендується повторне введення препарату через 14 днів в тому ж дозуванні.

З лікувальною метою тварин дегельмінтізіруют за показаннями, з профілактичною метою - щоквартально в терапевтичній дозі.

Симптоми передозування у собак не виявлено.

Особливостей дії препарату при його першому застосуванні не встановлено.

Побічних явищ і ускладнень при застосуванні Дехінела® Плюс таблеток зі смаком м'яса відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається.

При підвищеній індивідуальній чутливості тварини до компонентів препарату і появі алергічних реакцій на застосування Дехінела® Плюс таблеток зі смаком м'яса припиняють і проводять десенсибілізуючу терапію.

Не допускається одночасне застосування препарату Дехінела® Плюс таблеток зі смаком м'яса з холинергическими лікарськими засобами (левамізол, піперазин та ін.), А також з фосфорорганічними сполуками.

Протипоказання:

- Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.
- Не застосовувати для цуценят віком до 3-х тижневого віку.
- Не застосовувати для вагітних самок в перші дві третини вагітності.
- Чи не застосовувати препарат одночасно з похідними піперазину, левамизолом, фосфорорганічними сполуками та іншими лікарськими засобами, що мають холінергічних дією.

Умови зберігання: в сухому, захищеному від сонячних променів місці.

Упаковка: 1 таблетка (2310 мг) на 35-40 кг маси тварини.

В одній таблетці містить:

- фебантел - 150 мг або 525 мг
- пірантелу ембонат - 144 мг або 504 мг
- празиквантел - 50 мг або 175 мг

В якості допоміжних компонентів - лактозу моногідрат - 18,2% кукурудзяний крохмаль - 15,2%, повідон К30 - 3,0%, натрію лаурилсульфат, мікрокристалічна целюлоза - 10,6%, кремнію колоїдний ангідрид - 0,2% і магнію стеарат - 0,5%.

Залишити відгук