vetas product

Дехінел плюс таб зі смаком м'яса д/собак №10

Вальні злегка двоопуклі таблетки зеленувато-жовтого кольору з фаскою і Оріской на обох сторонах.

Фармакологічні властивості:
АТС vet QР52А, протівотрематодние, протівонематодние і протівоцестодние ветеринарні препарати.

Дехінел Плюс таблетки для собак - антигельмінтний препарат комбінованої дії, що містить празиквантел, пірантелу ембонат і фебантел.

Пірантелу ембонат і фебантел ефективно діють проти нематод (аскариди, анкілостоми, власоглави), в тому числі Toxocara canis, Toxascaris leonina, Uncinaria stenocephala, Ancylostoma caninum і Trichuris vulpis. Празиквантел ефективно діє проти статевозрілих і личинкових стадій розвитку стрічкових гельмінтів, зокрема Taenia spp., Dipylidium caninum, Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Multiceps multiceps і Mesocestoides spp.

Пірантел діє як холінергічний антагоніст, механізм дії якого полягає в стимулюванні нікотинових холінорецепторів паразита, що викликає спастичний параліч і таким чином дозволяє видалити паразита з травного тракту перистальтику.

Похідні фебантел - фенбендазол і оксфендазол - надають антигельмінтну дію шляхом пригнічення полімеризації тубуліну. Таким чином попереджається утворення мікротрубочок, що призводить до порушення структур, життєво необхідних для нормального функціонування гельмінтів. Зокрема, порушується поглинання глюкози, що веде до виснаження АТФ в клітинах. Паразит гине в результаті виснаження енергетичних запасів, що відбувається через 2-3 діб.

Празиквантел швидко всмоктується і розповсюджується по організму паразита. Дослідження як in vitro, так і in vivo показали, що празиквантел викликає серйозної поразки оболонки паразита, приводячи до спазму і паралічу. Настає майже миттєва тоническая судома мускулатури паразита і швидка вакуолизация синцитиальной оболонки. Ця швидка судома викликана змінами в двовалентних катіонних потоках, зокрема кальцію.

Застосування препарату:
Дегельмінтизація собак, включаючи цуценят, при ураженні нематодами і цестодами:

- аскаридами - Toxocara canis, Toxascaris leonina (статевозрілі і личинкові форми);
- анкілостомами - Uncinaria stenocephala, Ancylostoma caninum (статевозрілі форми);
- власоглавом - Trichuris vulpis (статевозрілі форми);
- цестодами - Echinococcus granulosus, E. multilocularis, Dipylidium caninum, Taenia hydatigenia, T. pisiformis, T. multiceps, Mesocestoides lineatus.

Дозування:
Перорально, одноразово, з кормом або примусово.

Доза діючих речовин препарату становить: 15 мг фебантел, 14,4 мг пірантелу, 5 мг празіквантелу на кг маси тіла.

Доза препарату: 1 таблетка Дехінел Плюс на 10 кг маси тіла тварини.

Дегельмінтизація самок по аскарид проводиться за такою схемою: препарат задають самкам через 2 тижні після пологів і кожні два тижні до закінчення періоду вигодовування цуценят.

У разі важкого ураження тварин нематодами рекомендується застосовувати препарат два рази з інтервалом 14 діб.

Дегельмінтизацію тварин рекомендується проводити кожні 3 місяці.

Протипоказання і попередження:

- Чи не застосовувати хворим і ослабленим тваринам.
- Чи не застосовувати вагітним самкам в перші дві третини періоду вагітності. При необхідності проведення дегельмінтизації вагітних самок необхідно проконсультуватися з лікарем ветеринарної медицини.
- Не застосовувати одночасно з препаратами піперазину.
- Чи не застосовувати частину невикористаної таблетки.
- Персонал, що працює з препаратом, повинен дотримуватись основних правил гігієни і безпеки, прийняті при роботі з ветеринарними препаратами.

Період виведення: Не визначається.

Зберігання:
Зберігають в сухому, темному, недоступному для дітей місці при температурі від +5 до +25 ° С.

Невикористаний і прострочений препарат, порожні контейнери з-під препарату повинні бути утилізовані відповідно до національних вимог.

Термін придатності: 2 роки.

1 таблетка (760 мг) препарату містить діючі речовини:

- празиквантел - 50 мг,
- пірантелу ембонат - 144 мг,
- фебантел - 150 мг.

Допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, повідон К30, натрію лаурилсульфат, целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат.

Залишити відгук