vetas product

Бровермектин-гель 30мл

Опис
Гель білого кольору, однорідної консистенції.

Фармакологічні властивості
Івермектин належить до хімічної групи макроциклічних лактонів. Фармакологічна дія полягає у блокуванні провідності хлоридних іонних каналів, що порушує передачу нервових імпульсів і призводить до паралічу і загибелі паразитів. Звільнює інгібуючий нейротрансмітер (гамма-аміномасляна кислота) із пресинаптичних нервових закінчень, зв'язується з постсинаптичними рецепторами та відкриває хлоридні канали. Це призводить до гіперполяризації нейронів, їхньої дисфункції та подальшого паралічу паразитів.

При пероральному застосуванні абсорбується краще, ніж при підшкірному введенні. Має ліпофільні властивості та депонується в жировій тканині незалежно від способу застосування. Організм тварин елімінує його поступово, що продовжує протипаразитарну дію препарату до 3 тижнів.

Всмоктуваність препаратів з івермектином дуже висока, хоча відбувається поступово. У тварин з однокамерним шлунком вона становить близько 95%. Протягом перших 4-х днів виводиться до 90% введеної дози. Максимальна концентрація в плазмі крові спостерігається в середньому через 6 годин і становить 21,4-82,3 нг/мл.

Показання
Лікування та профілактика коней за захворювань, спричинених:

  • нематодами ШКТ Parascaris equorum, Oxyuris equi, Strongylidae tribus, Cyathostomidae tribus, Strongyloides westeri, Habronema spp., Draschia megastoma;
  • нематодами дихальних шляхів Dictyocaulus arnfieldi;
  • нематодами філяріями Parafilaria multipapillosa, Onchоcerca cervicalis;
  • личинками шлунково-кишкових оводів Gasterophilus spp.

Протипоказання
Не призначати лошатам віком до 4 місяців.

Умови зберігання
У сухому, темному місці за температури від +1 до +20 °С.

Термін придатності
2 роки.

1 мл препарату містить:

івермектин — 4 мг

Залишити відгук