vetas product

Бровасептол таб №100

Комплексний бактерицидний і бактеріостатичний препарат широкого спектра дії.

Тилозина тартрат - антибіотик з групи макролідів, шляхом незворотного з'єднання з субодиницею 50S бактеріальних рибосом гальмує синтез білка, зростання і розмноження мікробної клітини. Ефективний проти грампозитивних і деяких грамнегативних бактерій - Corynebacterium spp., Clostridium spp., Erysipelothrix spp., Pasteurella spp., Vibrio spp., Leptospira spp., Brucella spp., Neisseria spp., Haemophilus spp., Рикетсій Rickettsia spp., Спірохет Spirochaetes, мікоплазм M. gallisepticum, M. synoviae, M. meleagridis тощо.

Сульфатіазол - протимікробну бактеріостатичну засіб, активно проти грам позитивних та грам бактерій - E. coli, Shigella spp., Klebsiella spp., Vibrio cholerae, Clostridium perfringens, Corynebacterium diphtheriae, Yersinia pestis, Chlamydia spp., Actinomyces israelii, Toxoplasma gondii.

Сульфагуанідін - протимікробну бактеріостатичну сульфаніламідні речовина, пригнічує дигідроптероатсинтетази, що призводить до порушення синтезу тетрагідрофолієвої кислоти, необхідної для синтезу пуринів і піримідинів.

Окситетрациклін - бактеріостатичний антибіотик, порушує синтез білка при взаємодії з рибосомами, зменшує проникність цитоплазматичної мембрани мікроорганізмів. Діє проти грам позитивних та грам бактерій - Streptococcus spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp., Brucella spp., Haemophilus spp., E. coli, Pasteurella spp., Klebsiella spp., Fusobacterium spp., Salmonella spp., Протозойних Protozoa, мікоплазми Mycoplasma spp., рикетсій Rickettsia spp., хламідій Chlamydia.

Триметоприм - хіміотерапевтичний препарат, діє проти грампозитивних бактерій Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp. та ін., грамнегативнихбактерій E. coli, Salmonella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Pasteurella spp., Bordetella spp. та ін., пригнічує бактеріальну редуктазу, що перетворює дегідрофолієвої кислоту в тетрагідрофолієву, яка необхідна для синтезу пуринів і нуклеїнових кислот.

Показання:

Лікування тварин та свійської птиці при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, органів дихання і сечостатевої системи, викликаних грампозитивними, грамнегативними та іншими мікроорганізмами:

• телята віком до 3 місяців - гастроентерит, сальмонельоз, пастерельоз, вібріоз;

• свині - ензоотична пневмонія, артрит, дизентерія, набрякла хвороба, рожа, сальмонельоз, пастерельоз;

• ягнята у віці до 3 місяців - септицемія, еймеріоз;

• домашня птиця (кури-бройлери, індики, качки, гуси) - тиф, холера, сальмонельоз, мікоплазмоз, риніт.

Протипоказання:

Чи не призначати тваринам з підвищеною чутливістю до діючих речовин препарату, захворюваннями печінки і нирок. Не застосовувати для лікування жуйних тварин з функціонально розвинутими преджелудках і курей-несучок, яйця яких вживають в їжу люди.

Спосіб застосування та дози:

Таблетки застосовують перорально з сухим або вологим кормом, попередньо їх подрібнивши. Добова доза для всіх видів тварин становить 1-1,5 г (1-1,5 таблетки) на 10 кг маси тіла, її дають в два прийоми, курс - 4-5 днів. Залежно від клінічних симптомів захворювання первинна доза препарату може бути збільшена на 30-100%, а курс лікування продовжений на 1-2 дня.

Застереження:

Після останнього застосування препарату забій тварин і птиці на м'ясо дозволяється через 8 діб. М'ясо, отримане раніше зазначеного терміну, утилізують або згодовують непродуктивним тваринам в залежності від укладення ветеринарного лікаря.

Залишити відгук