vetas product

Бровасептол пор. ін. 6,6 г

Показання до використання:
Лікування тварин при захворюваннях, викликаних мікроорганізмами, чутливими до сульфадимідин, cульфадіазіну і триметоприму:

велика рогата худоба, вівці - септицемія, некротичний пододерматит, абсцеси, захворювання органів дихання (риніт, бронхіт, пневмонія), шлунково-кишкового тракту (анаеробна дизентерія ягнят, гастроентерит), сечостатевої системи (вагініт, уретрит, метрит, мастит);
свині - ензоотична пневмонія, бактеріальна агалактия (свиноматки), дизентерія, набрякла хвороба, рожа, сальмонельоз, пастерельоз;
коні - діарея (лошата), інфекційний метрит, мито, мокрець;
кролики - гастроентерит, колибактериоз, пастерельоз, кокцидіоз, пневмонія, інфекційний риніт.


Спосіб застосування та дози:
Перед застосуванням препарат змішують з розчином натрію хлориду 0,9%, який входить в комплект. До 3,3 г препарату додають 8 мл натрію хлориду, до 6,6 г препарату - 16 мл і вводять внутрішньом'язово в наступних дозах:

велика рогата худоба, вівці, коні, свині - 0,6-0,8 мл на 10 кг маси тіла;
кролики - 0,1-0,15 мл на 1 кг маси тіла.
Ін'єкції повторюють 2-4 рази через 24 години. Оптимальний курс лікування - 5 днів. Якщо клінічні симптоми захворювання зникли в повному обсязі, курс продовжують на 2 дня.

Ін'єкцію більше 10 мл (для дрібних тварин і молодняка) і 20 мл (для великих і дорослих тварин) ділять на кілька частин і вводять в різні місця.

Для ВРХ при бактеріальних захворюваннях матки, вимені і копит тазових кінцівок допускається повільне внутрішньоартеріальне введення.

Застереження:
Для розведення препарату не використовувати розчин новокаїну.

При тривалому застосуванні препарату можливі алергічні реакції (шкірний висип, кропив'янка), свербіж, крісталоурія, патології крові (лейкопенія, агранулоцитоз, тромбоцитопенія).

Кози особливо чутливі до сульфаніламідів, тому вводити їм препарат слід вкрай обережно.

Саліцилати та фенілбутазон можуть перешкоджати зв'язуванню сульфаніламідів з білками плазми крові і підвищувати токсичність сульфаніламідів. Похідні параамінобензойноїкислоти (новокаїн, тетракаїн, прокаїнаміду гідрохлорид) знижують антимікробну активність сульфаніламідів.

Після останнього застосування препарату забій тварин і птиці на м'ясо дозволяється через 10 діб. Людям вживати в їжу молоко можна через 4 доби. М'ясо і молоко, отримані раніше зазначеного терміну, утилізують або згодовують непродуктивним тваринам в залежності від укладення ветеринарного лікаря.

Протипоказання:
Чи не призначати тваринам з підвищеною чутливістю до діючих речовин препарату, порушеннями функції печінки і нирок, лактирующим тваринам і самкам в останню третину вагітності.

Не застосовувати одночасно з похідними параамінобензойної кислоти.

Залишити відгук