vetas product

Бровасептол пор. 100 г.

Бровасептол порошок - комплексний препарат широкого спектру бактерицидної і бактеріостатичної дії.

Застосування:

Лікування тварин та свійської птиці при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, органів дихання і сечостатевої системи, а саме:

телят, хворих на гастроентерит, сальмонельоз, пастереллезом, вібріозів, викликаних мікроорганізмами, чутливими до компонентів препарату;

свиней, хворих на ензоотичну пневмонію, артрит, дизентерію, набряку хворобою, пикою, сальмонельоз, пастереллезом, викликаних мікроорганізмами, чутливими до компонентів препарату;

овець, хворих септицемией, еймеріозом, інфекційну агалактію, викликаних мікроорганізмами, чутливими до компонентів препарату;

свійської птиці (курей, індиків, качок, гусей), хворий на тиф, холеру, сальмонельоз, мікоплазмоз, риніт, викликаних мікроорганізмами, чутливими до компонентів препарату.

Дозування:

Перорально з кормом.

Лікування свиней, птиці та кролів проводиться переважно груповим методом шляхом рівномірного перемішування добової кількості комбікорму з препаратом. До 100 кг комбікорму додають: свиням - 300-350 г препарату, птиці та кролів - 400 г препарату.

Для всіх видів добова доза препарату становить 1,0-1,2 г на 10 кг маси тіла. Добову дозу дають в два прийоми. Залежно від стану захворювання при першому застосуванні доза Бровасептол може бути збільшена на 30-100%.

Лікування проводиться до повного зникнення клінічних симптомів хвороби і може бути продовжено на 1-2 доби.

Протипоказання:

Не застосовувати для лікування тварин з підвищеною чутливістю до норсульфазол, тилозину, окситетрацикліну, сульгін, триметоприму, а також при захворюваннях печінки і нирок. Забороняється застосовувати для лікування дійних корів, молоко яких використовується в їжу людям, і курей-несучок, яйця яких використовуються в їжу людям.

Застереження:

Забій тварин і птиці на м'ясо дозволяється через 8 діб після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м'ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам в залежності від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Залишити відгук