vetas product

Бровасептол концентрат пор. 5 г

Показання:
Лікування свиней, телят, ягнят, коней, кроликів, собак, котів та птиці (кури, індики, качки, гуси) при захворюваннях бактеріальної етіології:
· Органів дихання (ангіни, трахеїту, фарингіту, бронхопневмоній, плевриту);
· Органів травлення (гастриту, ентериту, диспепсії);
· Сечостатевих органів (циститу, уретриту);
· Післяопераційних ускладнень;
· Специфічних інфекцій (актиномикоза, пики, дизентерії, діплококоза, ентеротоксемії, еймеріозов, ешеріхіозов (колібактеріоз), кампілобактеріоз, мита, пастерельозу, пулороз, набрякової хвороби, респіраторного мікоплазмозу, сальмонельозів, стафилококкоза і т.п.).

Дози і спосіб застосування:
Препарат використовують всередину з водою або кормом. Тваринам, домашній птиці добова доза - 0,3 - 0,35 грамів порошку на 10 кг маси тіла. Її ставлять за один - два рази з водою або кормом.
При утриманні птиці і кролів у домашніх умовах 1 грам препарату розчиняють в 3 л води (попередньо прокип'яченої і охолодженої) і тільки такий розчин випоюють протягом курсу лікування. Для всіх видів тварин і птиці, незалежно від технології їх змісту - курс лікування 4 - 6 діб. Ветеринарний лікар, залежно від інтенсивності перебігу хвороби і клінічного стану тварин, може збільшити дозу першого введення на 30 - 50% і продовжити курс лікування на 2 - 3 доби.
При застосуванні груповим методом добову дозу Бровасептол - концентрату можна розчинити в половинній кількості води, необхідної для добового споживання. Інша частина питної води без препарату задається після випивання тваринами (птицею) лікарського розчину.

Протипоказання:
Підвищена чутливість до компонентів препарату, функціональна печінкова і ниркова недостатність.

Застереження:
Не рекомендується дорослим жуйних тварин. Кози мають підвищену чутливість до сульфаніламідів, тому ставити їм розчин препарату слід з особливою обережністю. Забій тварин і птиці на м'ясо дозволяється через 4 і 2-е діб відповідно. До зазначеного терміну м'ясо згодовують непродуктивним тваринам або утилізують (залежно від висновку ветлікаря).

Ззберігання:
У сухому, темному місці при температурі від + 8 ° C до + 25 ° C.

Залишити відгук