vetas product

Бровафом новий 1 кг.

 • Діюча речовина
  колистина сульфат – 500 000 MO, окситетрациклина гидрохлорид – 35 мг, триметоприм – 90 мг.
  Об`єм
  1 кг.
  Форма випуску
  Пакет из полимерных материалов.

Бровафом - це комплексний препарат, складові компоненти якого, діючи синергічно, забезпечують широкий спектр антимікробної дії.

Застосування:

Свині: лікування тварин, хворих на дизентерію, коллібактеріозом, пастереллезом, сальмонельоз. А також при захворюваннях шлунково-кишкового тракту і органів дихання, викликаних мікроорганізмами, чутливими до окситетрацикліну, колістин і триметоприму.

Телята і ягнята (віком до шести тижнів), кролики: лікування тварин, хворих на ентерит. А також при захворюваннях органів дихання, викликаних мікроорганізмами, чутливими до окситетрацикліну, колістин і триметоприму.

Домашня птиця (кури, індики, фазани, гуси, качки): лікування птиці, хворої мікоплазмоз, коллібактеріозом, пастереллезом. А також при захворюваннях органів дихання, викликаних мікроорганізмами, чутливими до окситетрацикліну, колістин і триметоприму.

Дозування:

Перорально в дозі:

свині, свійська птиця (груповим методом): 1 кг препарату на 1000 л питної води, або 1,5-2 кг препарату на тонну комбікорму протягом 3-5 днів;

кролики: 1-1,5 г препарату на літр питної води протягом 3-5 днів;

телята і ягнята (віком до шести тижнів), поросята (індивідуально): по 0,5 г препарату на 10 кг маси тіла 2 рази на добу протягом 5-7 днів.

Протипоказання:

Не застосовувати препарат при підвищеній чутливості до компонентів препарату. Забороняється використання для лікування курей-несучок, яйця яких використовують в їжу людям.

Залишити відгук