vetas product

Бровадез - плюс р-н 100мл

Фармакологічні властивості:
Препарат діє бактерицидно і спороцидно на більшість грампозитивних і грамнегативних бактерій - Brucella spp., Clostridium spp., Klebsiella spp., Listeria spp., Proteus spp., Pseudomonas spp., Salmonella spp., Staphylococcus spp., Streptococcus spp., C. jejuni, C. fetus, E. coli, Lactobacillus arten, Mycobacterium tuberculosis, Y. enterocolitica та ін., віруцидну на РНК-віруси - Avibirnavirus, Paramixovirus, Orthomixovirus і ДНК-віруси - Parvovirus, Dependovirus, Aviadenovirus, Avipoxvirus, Circovirus , антипротозойним на Еймері - E. tenella, Е. maxima, E. acervulina, E. necatrix, E. mitis та ін., фунгицидно на гриби - Aspergillus spp., Candida albicaus, Trichophyton spp., Saccharomyces cerevisia тощо., алгацідно на зелені водорості, володіє властивостями, що дезодорують.
Показання:
Дезінфекція, деконтамінації і Дезінвазія об'єктів, що підлягають ветеринарному нагляду, а саме:
ділянок технологічного циклу птахівництва (передінкубаційного санація яєць, інкубаторів, системи водопостачання, підтримання оптимального бактеріального фону питної води);
обладнання боєнь і цехів по переробці м'яса і молока;
торгових, лабораторних приміщень, їх інвентарю;
транспортних засобів, в тому числі в зонах карантину;
тваринницьких приміщень, будок, кліток для утримання дрібних тварин і птиці, особливо після їх дегельмінтизації;
водопровідних систем і ліній подачі рідких кормів на фермах;
технологічних басейнів і систем зберігання води.
Протипоказання:
Не встановлені.
Спосіб застосування та дози:
Препарат застосовують у вигляді робочих розчинів, які готують шляхом змішування концентрату з нехлорованою водою. Дезінфекцію проводять шляхом протирання поверхонь губкою або їх зрошення з дрібнодисперсних розпилювачів. Оптимальним є витрата 0,3-0,5 л робочого розчину на 1 м2 поверхні.
Застереження:
Контактує з препаратом персонал повинен дотримуватися правил гігієни та безпеки, прийняті при роботі з ветеринарними препаратами, і використовувати захисний одяг (халат, шапочка, прогумований фартух, гумове взуття, гумові рукавички, герметичні захисні окуляри, респіратор і ін.). Розчини концентрацією більше 2,5% можуть викликати роздратування шкіри, тому при роботі з ними слід використовувати гумові рукавички і захисні окуляри.
При попаданні нерозбавленого препарату на відкриті ділянки шкіри промити проточною водою. Під час роботи з препаратом забороняється палити, вживати їжу і напої. Після закінчення робіт ретельно вимити обличчя і руки теплою водою з милом.

Залишити відгук