vetas product

Бровадазол-гель 30мл

Опис
Гель білого кольору, однорідний.

Фармакологічні властивості
Фенбендазол належить до групи бензимідазолів. Руйнує мікроканальці травних клітин і викликає нейротоксичний ефект у гельмінтів. Згубно діє на личинки нематод різних стадій розвитку та порушує цілісність оболонок яєць гельмінтів. Після цього при потраплянні у навколишнє середовище вони не спроможні далі розвиватися.

Показання
Лікування та профілактика коней за інвазійних захворювань, що спричинені такими збудниками нематодозів: Parascaris equorum, Охуuris equi, Strongylidae tribus, Cyathostomidae tribus, Strongyloides westeri, Dictyocaulus arnfieldi, Раrafilaria multipapillosa, Оnchоcerca spp. та личинками шлунково-кишкового овода Gastrophilus sрр.

Протипоказання
Відсутні.

Спосіб застосування та дози
Препарат вводять тваринам на корінь язика одноразово за допомогою шприца-туби. Терапевтична доза становить 1 мл на 20 кг маси тіла тварини.

При інвазіях, спричинених личинками нематод Trichostrongylus ахеі та личинками шлунково-кишкового овода Gasterophilus sрр., препарат дають повторно через добу.

Профілактичну дегельмінтизацію дорослих коней рекомендується проводити кожні 3-4 місяці.

Застереження
Після останнього застосування препарату забій тварин на м’ясо дозволяється через 14 діб. М’ясо, отримане раніше вказаного терміну, можна використовувати тільки для годування м’ясоїдних тварин і виготовлення м’ясо-кісткового борошна.

Умови зберігання
У сухому, темному місці за температури від +1 до +20 °С.

Термін придатності
2 роки.

1 мл препарату містить:

фенбендазол — 150 мг

Залишити відгук