vetas product

Брометронід новий таб №30

Тінідазол - синтетичний препарат з широким спектром дії, щодо найпростіших (Balantidium coli, Entamoeba hystolytica, Treponema hyodysenterie, Histomonas meleagridis, Lamblia intestinalis, Eimeria spp., Trichomonas columbae, T.gallinae); бактерицидної дії на анаеробів Bacteroides spp., Fusobacterium spp., Clostridium spp.); більшості видів грампозитивних і грамнегативних коків тощо.

Застосування

Птиця (голуби, декоративні фазани): лікування птиці, хворої на гістомоноз, трихомоноз, еймеріоз, сальмонельоз, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до тінідазолу.

Собаки та коти: лікування тварин, хворих на лямбліоз, амебіоз, трихомоноз та при інших анаеробних інфекціях, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до тінідазолу.

Декоративні кролі: лікування тварин, хворих на еймеріоз, що спричинений мікроорганізмами, чутливими до тінідазолу.

Дозування

Перорально в дозі:

птиця (голуби, декоративні фазани) - терапевтично по 2 подрібнені таблетки на 1 кг корму протягом 10 діб, а профілактично в дозі 1 таблетка на 1 кг корму протягом 14 діб.

собаки - при лямбліозі та амебіозі - 1 таблетка на 20-25 кг маси тіла протягом 5 діб; при анаеробних інфекціях 1 таблетка на 18-20 кг маси тіла протягом 2-3 тижнів.

коти - при лямбліозі, трихомонозі - 1/4 таблетки на 5 кг маси тіла протягом 10 діб.

декоративні кролі - при еймеріозі дорослим тваринам - щодоби 1/4 таблетки на 1 кг маси тіла з кормом протягом 3 діб, молодняку під час відлучення від матерів (профілактично) - по 1/4 таблетки на 2 кг маси тіла протягом 10 діб.

Протипоказання

Не застосовувати тваринам, чутливим до тінідазолу, а також тваринам з порушеною функцією нирок та печінки. Не застосовувати в останню третину вагітності.

Застереження

Деякі тварини можуть мати підвищену чутливість до тінідазолу з появою алергічної реакції у вигляді лихоманки, кропивниці, нудоти. Після припинення дачі препарату ці ознаки зникають без спеціального втручання.

Форма випуску

Блістери по 6, 10 таблеток, упаковані в картонні коробки по 1, 2, 3 блістера.

Зберігання

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 8 до 25°С.

Термін придатності - 3 роки.

Для застосування у ветеринарній медицині!

 

1 г (таблетка) препарату містить: тінідазол - 250 мг.

Допоміжні речовини: лактоза, глюкоза, карбонат кальцію, кальцію стеариновокислий, крохмаль картопляний.

Залишити відгук