vetas product

Брометронід новий гран. 400 м

Тинідазол - синтетичний препарат широкого спектра дії проти найпростіших (Balantidium coli, Entamoeba hyslolytica, Treponema hyodysenterie, Histomonas meleagridis, Lamblia intestinalis, Eimeria spp, Trichomonas columbae, T. gallinae); бактерицидного дії проти анаеробів (Bacteroides spp., Fusobacterium spp., Clostridium spp.) і більшості видів грампозитивних та грамнегативних коків і т.п.

Застосування:

Птах (голуби, декоративні фазани): лікування птиці, хворої гістомонозу, трихомоноз, еймеріозом, сальмонельоз, викликаними мікроорганізмами, чутливими до тинідазолу.

Собаки і коти: лікування тварин, хворих на лямбліоз, амебіозом, трихомоноз і при інших анаеробних інфекціях, викликаних мікроорганізмами, чутливими до тинідазолу.

Декоративні кролики: лікування тварин, хворих еймеріозом, викликаним мікроорганізмами, чутливими до тинідазолу.

Дозування:

Перорально, змішавши з кормом:

птах (голуби, декоративні фазани) - терапевтично по 2 г препарату на кг корму протягом 10 діб, а профілактично - 1 г препарату на 1 кг корму протягом 14 діб.

собаки - при лямбліозі - 50 мг препарату на 1 кг маси тіла з кормом протягом 5 діб; при анаеробних інфекціях - 30 мг препарату на 1 кг маси тіла з кормом протягом 2-3 тижнів; при амебіозе - 60 мг препарату на 1 кг маси тіла протягом 5 діб;

коти - при лямбліозі, трихомоноз - 25 мг препарату на 1 кг маси тіла з кормом протягом 10 діб;

декоративні кролики - при еймеріозе дорослим тваринам - щодоби з кормом по 0,2-0,3 г препарату на кг маси тіла протягом 3 діб, молодняку ​​під час відлучення від матерів (профілактично) - по 0,1 г препарату на 1 кг маси тіла протягом 10 діб.

Протипоказання:

Не застосовувати для тварин, чутливих до тинідазолу, а також тварин з порушеними функціями нирок і печінки. Не застосовувати в останню третину вагітності.

Залишити відгук