vetas product

Брометронід новий гран. 100г

Опис

Мікрогранульований порошок світло-жовтого кольору.

Фармакологічні властивості

Тінідазол - синтетичний препарат з широким спектром дії, щодо найпростіших (Balantidium coli, Entamoeba hystolytica, Treponema hyodysenterie, Histomonas meleagridis, Lamblia intestinalis, Eimeria spp., Trichomonas columbae, T.gallinae); бактерицидної дії на анаеробів Bacleroides spp., Fusobacterium spp., Clostridium spp.); більшості видів грампозитивних і грамнегативних коків тощо.

Застосування

Птиця (голуби, декоративні фазани): лікування птиці, хворої на гістомоноз, трихомоноз, еймеріоз, сальмонельоз, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до тінідазолу.

Собаки та коти: лікування тварин, хворих на лямбліоз, амебіоз, трихомоноз та при інших анаеробних інфекціях, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до тінідазолу.

Декоративні кролі: лікування тварин, хворих на еймеріоз, що спричинений мікроорганізмами, чутливими до тінідазолу.

Дозування

Перорально у дозі з кормом:

  • птиця (голуби, декоративні фазани) - терапевтично по 2 г препарату на кг корму протягом 10 діб, а профілактично – 1 г препарату на 1 кг корму протягом 14 діб.
  • собаки - при лямбліозі – 50 мг препарату на 1 кг маси тіла протягом 5 діб; при анаеробних інфекціях - 30 мг препарату на 1 кг маси тіла протягом 2-3 тижнів; при амебіозі – 60 мг препарату на 1 кг маси тіла протягом 5 діб;
  • коти - при лямбліозі, трихомонозі – 25 мг препарату на 1 кг маси тіла з кормом протягом 10 діб.
  • декоративні кролі - при еймеріозі дорослим тваринам - щодобово з кормом по 0,2-0,3 г препарату на кг маси тіла протягом 3 діб, молодняку під час відлучення від матерів (профілактично) - по 0,1 г препарату на 1 кг маси тіла протягом 10 діб.

Протипоказання

Не застосовувати тваринам, чутливим до тінідазолу, а також тваринам з порушеною функцією нирок та печінки. Не застосовувати в останню третину вагітності.

Застереження

Окремі тварини можуть мати підвищену чутливість до тінідазолу з появою алергічної реакції у вигляді лихоманки, кропивниці, блювоти. Після припинення дачі препарату ці ознаки зникають без спеціального втручання.

Форма випуску

Тріплексні пакети по 10 г, 20 г, контейнери з полімерних матеріалів по 20 г, 100 г, пакети з полімерних матеріалів по 100 г.

Зберігання

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 0° до 20°С.

Термін придатності - 3 роки.

Для застосування у ветеринарній медицині!

1 г препарату містить: тінідазол - 250 мг.

Допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, лактоза або мальтодекстрин.

Залишити відгук