vetas product

Байтрил 10 мл № 15

Показання:
Препарат застосовують курям і індичка з лікувальною метою при колибактериозе, сальмонельозі, стрептококозу, некротическом ентериті, гемофільозу, микоплазмозе, кампілобактерійном гепатиті, змішаних інфекціях, вторинних інфекціях при вірусних хворобах і інших захворюваннях, збудники яких чутливі до енрофлоксацину.

Дози і спосіб застосування:
Бройлери, индюшата на відгодівлі (1 - 3 тижні), бройлери, вирощувані для розведення (3 тижні), курчата, вирощувані для отримання яйця (1 - 5 тижнів) - в дозуванні 50 мл на 100 л питної води.
При захворюванні на сальмонельоз, інфекціями змішаного типу або хронічними формами, доза для бройлерів, індичат на відгодівлі, бройлерів на відгодівлі з 3-х тижневого віку і у курчат, вирощуваних для одержання яйця з 5 - тижневого віку складає 100 мл препарату на 100 л питної води .
Як правило, дози для птиці такого віку або старше з низьким споживанням води пов'язане з їх масою тіла. Наприклад, бройлери і индюшата в кінці відгодівлі або кури - несучки повинні отримувати дозу не менш, ніж 10 мг енрофлоксацину на 1 кг живої маси тіла в день.

Протипоказання:
Підвищена чутливість до енрофлоксацину та інших хінолонів.
Не допускається одночасне застосування Байтрилу ® з левоміцетином, макролідами, тетрациклінами, хлорамфеніколом, теофіліном і нестероїдними протизапальними засобами, а також не змішувати з вакциною Марека.
Так як чутливість стрептококів до енрофлоксацину є незначною, Байтрил 10% оральний розчин не використовується для лікування стрептококових інфекцій. Не застосовувати курям-несучкам.

Особливі вказівки:
Забій птиці на м'ясо дозволяється через 11 днів після останнього застосування препарату. До зазначеного терміну м'ясо згодовують непродуктивним тваринам або утилізують (залежно від висновку ветлікаря).

Залишити відгук