vetas product

Анфлурон 2МО р-н ін. 2мл амп. №10

Інтерферони (ІФН) - це група біологічно активних білків або гликопротеидов, синтезованих клітинами в процесі захисної реакції на чужорідні агенти - вірусну інфекцію, антигенну або мітогенний вплив. ІФН різних видів тварин, незважаючи на незначні міжвидові розбіжності в амінокислотним складом, ефективно працюють в організмах гетерогенних тварин. При контакті ІФН з різноманітними клітинами організму, останні стають несприйнятливими до майже всіх відомих вірусів і багатьом токсинів білкової та іншої природи. ІФН на відміну від імуностимуляторів (індукторів ІФН) є потужними модуляторами імунної системи.
a-ІФН виробляється лімфоїдними клітинами у відповідь на чужорідні агенти - віруси, бактерії або неопластичні агенти. Активізує майже всі клітини імунної системи, сприяє виробленню антитіл. Модулює В-клітинний імунітет.
g-ІФН продукується активованими Т-лімфоцитами. Активізує клітини імунної системи, особливо макрофаги (підвищує активність в 1000 разів). Модулює Т-клітинний імунітет. Противірусна активність нижче, ніж в a-ІФН.

Застосування:
Препарат призначений для лікування і профілактики сільськогосподарських, домашніх тварин і птиці при захворюваннях різної етіології (інфекційна, інвазійних, онкологічна, імунодефіцитні):
- як противірусний засіб у випадках гострих, хронічних і персистуючих вірусних інфекцій;
- як імуномодулятор загальної дії для активації клітинного і гуморального імунітету при багатьох патологіях, в тому числі імунодефіцитних і імуносупресивних станах, викликаних інфекційним або інвазійних агентом, антибіотико-і хіміотерапією;
- як імуномодулятор локальної дії для створення locus rezіstentіo majorіs (захворювання суглобів, рани різної етіології, локальні захворювання шкіри і слизових, і т.п.).

Дозування:
При вірусних інфекціях:
Початковий курс анфлурона внутрішньом'язово 1-3 дні до досягнення лікувального ефекту.
Дорослі тварини (1 рік і старше).
Ударні дози:
- собакам дрібних і великих порід - 1-2 мл на голову;
- котам, кролям, норкам, нутріям - 0,5-1 мл на голову;
- свиням, козам, вівцям - в залежності від ваги - 1-2 мл на голову;
- великій рогатій худобі, коням - в залежності від ваги - 2-3 мл на голову.
При продовженні лікування у випадках хронічних персистуючих вірусних інфекцій переходять на підтримувані дози (1/2 від ударних), курс 7-10 днів, максимальний до 30 днів.
Молодняк тварин (до 1 року) - 1/2 від дорослих (ударних і підтримуваних) доз відповідно.
При імунодепресивних станах, викликаних інтоксикацією внаслідок тривалої антибіотико-і/або хіміотерапії, на тлі поточного лікування підтримувані дози - курс до 10 днів, подальше лікування 1/2 підтримуваних доз.
При злоякісних захворюваннях органів і систем
Триразові ударні дози анфлурона, курс 14-28 днів з обов'язковою симптоматичною терапією та контролем лабораторних показників (кров, сеча і т.п.). Якщо є можливість введення безпосередньо в пухлину - не більше 0,5 мл на 1 кг маси тварини за один раз. Можлива комбінація з хіміо- та радіотерапії. Ефективний при післяопераційному лікуванні як цитостатик.
При паразитарних захворюваннях:
Внутрішньоклітинні інвазії, в т.ч. хламідіози, - ударні дози перші 3 дні, підтримувані - 7-10 днів. Можлива комбінація з антибіотико-і хіміотерапією.
Інші інвазії - для імунокорекції підтримувані дози 10 днів в комбінації з хіміотерапією.
При хворобах імунної системи (хронічна імуносупресії):
- при курсах не більш 1 місяця - через день підтримувані дози;
- при курсах більше 1 місяця - протягом 14 днів підтримувані дози через день, потім перейти на 1/2 підтримуваних доз через день під обов'язковим контролем імунологічних та гематологічних показників.
При хворобах очей:
Вірусні, посттравматичні (в т.ч. післяопераційні) кератити, кон'юнктивіти і т.п. по 2-3 краплі в око 3-4 рази на день. У більш серйозних випадках можлива ретробульбарна блокада з анфлуроном (ударна доза одноразово чи підтримувані багаторазово).
Хвороби шкіри:
Посттравматичні, післяопераційні рани - анфлурон 1:10 на стерильному фізіологічному розчині у вигляді аплікацій на рани і / або аспірація в порожнину рани через дренаж в комбінації з антибіотиками або хіміотерапією. Розчин препарату готують перед застосуванням, зберігають не більше 24-х годин при (4-8) ° С.
Дозування анфлурона не повинна перевищувати 1,5 ударної дози в день при курсі до 5-ти днів і 0,75 ударної дози при курсі лікування понад 5 діб.
При трихофітії - внутрішньом'язово ударна доза анфлурона в комбінації з вакциною. Розчин анфлурона готують перед застосуванням, зберігають не більше 24-х годин при (4-8) ° С.
Для профілактики використовують анфлурон внутрішньом'язово 1/2 від ударних доз з кратністю 1 раз в 2 тижні, або внутрішньо шляхом випоювання розчином препарату з розрахунку ударна доза на голову з кратністю 1 раз в тиждень. Для випоювання анфлурон розводять холодною кип'яченою або відстояною водою з розрахунку на поголів'я і гарантованого разового вживання розведеного препарату усіма тваринами. Розчин препарату готують перед застосуванням, зберігають не більше 24-х годин при (4-8) ° С.
Несприйнятливість до інфекцій, як правило, зберігається до 30 діб після введення препарату.
Протипоказання:
Підвищена чутливість до препаратів ІФН. Важкі форми алергічних захворювань.
Застереження при застосуванні:
При розрахунку дозування на тривалі курси, уникати високих доз анфлурона, замінюючи їх підтримуваними дозами (1/2 від ударних доз).
При виражених порушеннях функцій печінки та нирок, важких серцево-судинних захворюваннях анфлурон застосовують з обережністю (кратність введення - не частіше 1 разу в 2-3 дня).
Не застосовувати препарат разом з імуностимуляторами і індукторами ендогенного інтерферону.
Вагітним тваринам препарати застосовують з обережністю, враховуючи можливість виникнення побічних реакцій (підвищення температури, занепокоєння, і т.п.).
Побічні ефекти:
При введенні ударних доз - підвищення температури, грипоподібний синдром, млявість, сонливість. У котів протягом 1-го години - занепокоєння, рідше блювота, після 4-х годин перераховані реакції проходять. При подальшому застосуванні підтримуваних доз побічні реакції не відновлюються
Упаковка:
Скляні флакони або ампули по 1, 2, 3, 4, 5, 10, 20, 50, 100 мл.
Зберігання:
Анфлурон зберігають при температурі від 2 ° С до 8 ° С; Не заморожувати!
Термін придатності 18 місяців.

Стерильний ізотонічний (0,15 NaCl, 0,1 Na, К-фосфати рН 7,2-7,4) водний розчин рекомбінантних a- и g-інтерферонів - аналогів людських a-2а- и g-інтерферонів, загальний білок <15мк/мл.
 

Залишити відгук