vetas product

Амоксилін ПД 15% р-н, ін. 10 мл

Фармакологічні властивості:
Антибактеріальний препарат широкого спектра дії, належить до антибіотиків амінопеніцілліновой групи, має пролонговану дію. Блокує синтез клітинних стінок бактерій, гальмує активність ферментів транспептидази і карбоксипептидази.
Показання:
Лікування великої рогатої худоби, овець, кіз, свиней, собак, котів при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, органів дихання (пневмонія, бронхіт, трахеїт), сечостатевої системи (цистит, метрит, мастит), шкіри і м'яких тканин, викликаних мікроорганізмами, чутливими до амоксициліну.
Протипоказання:
Не застосовувати тваринам з підвищеною чутливістю до пеніцилінів і цефалоспоринів, порушеннями функції нирок (анурія, олігурія). Не застосовувати препарат внутрішньовенно.
Чи не призначати кроликам, морським свинкам, хом'якам, шиншилам і іншим дрібним травоїдним тваринам, а також коней (амоксицилін негативно впливає на бактеріальну флору сліпої кишки), лактирующим вівцям, молоко яких вживають в їжу люди. Не застосовувати одночасно з хлорамфеніколом, лінкозамідами, тетрациклінами, макролідами і сульфаніламідами, при інфекціях, викликаних мікроорганізмами, які продукують бета-лактамази.

Залишити відгук