vetas product

Амоксицилін ЛА 15% р-н, ін. 100мл

 • Діюча речовина
  150 мг амоксициліну у формі тригідрату та маслянистий наповнювач.
  Область застосування
  Призначають великої рогатої худоби, вівцям, козам, свиням, собакам і кішкам для лікування бактеріальних інфекцій шлунково-кишкового тракту, респіраторних захворювань, хірургічних хвороб, захворювань сечостатевої системи, хвороб шкіри та м'яких тканин, а також ускладнень, спричинених мікроорганізмами. . Для лікування лептоспірозу, маститу, агалактію у свиней, актиномікозу, пики свиней, парагрипу та паратифу.
  Об`єм
  100 мл

Показання:
Призначають великій рогатій худобі, вівцям, козам, свиням, собакам і кішкам для лікування бактеріальних інфекцій шлунково-кишкового тракту (включаючи ентерит, гастроентерит, гастроентероколіт), респіраторних захворювань (включаючи бронхіт, бронхопневмонія, риніт), хірургічних хвороб (включаючи рани, абсцеси, запалення суглобів), захворювань сечостатевої системи (метрит, ендометрит, цистит, уретрит, пієлонефрит), хвороб шкіри і м'яких тканин (включаючи пупкові інфекції), а також ускладнень, викликаних мікроорганізмами, чутливими до амоксіц лину. Для лікування лептоспірозу, маститу, агалактія у свиней, актиномікозу, пики свиней, парагрипу і паратифу.

Дози і спосіб застосування:
Амоксицилін 15% вводять тваринам внутрішньом'язово або підшкірно в дозі 1 мл на 10 кг ваги тварини (15 мг діючої речовини на 1 кг маси тіла).
Для тварин з нирковою недостатністю рекомендується точно вивірити дозу препарату. Перед використанням вміст флакона ретельно струшують до отримання однорідної суспензії. При необхідності можливе повторне введення препарату через 48 годин. Для введення суспензії амоксициліну використовують тільки сухі стерильні шприци та голки. У разі якщо введена доза препарату перевищує 20 мл, рекомендується вводити її декількома ін'єкціями в різні точки. Місце ін'єкції після введення амоксициліну 15% рекомендується злегка помасажувати. Вводити внутрішньом'язово або підшкірно. Не вводити внутрішньовенно.

Побічна дія:
У тварин можливі алергічні реакції на амоксицилін, які швидко проходять після відміни препарату. Інтоксикація через передозування практично неможливо. При виникненні алергічних реакцій доцільно вводити тваринам кортикостероїди і адреналін.

Протипоказання:
Підвищена чутливість до амоксициліну та інших пеніцилінів. Забороняється вводити внутрішньовенно. Не дозволяється застосовувати кроликам, хом'якам, морським свинкам і піщанки. Амоксицилін не можна змішувати з іншими лікарськими препаратами в одному шприці, а також не можна використовувати одночасно з бактеріостатичними хіміотерапевтичними засобами. Препарат не слід призначати при інфекціях, що викликаються бактеріями, що утворюють пеніциліназу.
Рекомендується не продовжувати курс лікування для жуйних тварин, так як це може викликати дестабілізацію румінальной флори.

Антибактеріальний препарат тривалої дії, що містить в 1 мл як діючу речовину 150 мг амоксициліну у формі тригідрату та маслянистий наповнювач.

Залишити відгук