vetas product

Амокланід капсули 0,5 г №25

 • Діюча речовина
  амоксицилін тригідрат — 200 мг клавуланат калію — 50 мг
  Область застосування
  Лікування домашньої птиці, свиней, собак, котів при захворюваннях ШКТ, органів дихання, сечовивідних шляхів, шкіри та м’яких тканин, що спричинені грампозитивними та грамнегативними мікроорганізмами.
  Форма випуску
  Полімерні пакети по 10, 500 г та полімерні контейнери по 25 капсул по 0,5 г кожна (1 контейнер у картонній коробці).

Амоксициліну тригідрат - напівсинтетичний пеніцилін, відноситься до бета-лактамних антибіотиків, пригнічує синтез стінок клітин бактерій шляхом інгібування транспептидази і карбоксипептидази, що призводить до порушення осмотичного тиску і загибелі мікроорганізмів на стадії розвитку. показання.

Показання:
Лікування свійської птиці (курчата-бройлери, ремонтний молодняк, племінні кури), свиней, собак, котів при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, органів дихання і сечовивідних шляхів, шкіри і м'яких тканин, викликаних мікроорганізмами, чутливими до амоксициліну та клавуланової кислоти.

Протипоказання:
Чи не призначати тваринам з підвищеною чутливістю до пеніцилінів, з важкими порушеннями функції нирок, в період вагітності і лактації. Не застосовувати коням, кроликам, морським свинкам, хом'якам, шиншилам, дрібним травоїдним тваринам, а також курей-несучок, яйця яких вживають в їжу люди.
Не застосовувати препарат одночасно з хлорамфеніколом, лінкозамідами, тетрациклінами, макролідами, сульфаніламідами.

Спосіб застосування та дози:
Препарат дають перорально з питною водою або кормом. Водний розчин препарату готують безпосередньо перед застосуванням. Перед обробкою тварин на дві години відключають систему водопоения.

Препарат використовують у наступних дозах:
• домашня птиця - 1 г на 10 кг маси тіла з питною водою;
• курчата-бройлери віком до 10 днів - 12,5 г на 100 л питної води, курс - 3-5 днів;
• курчата-бройлери старше 10 днів - 25 г на 100 л питної води, курс 3-5 днів;
• свині - 0,2-0,5 г на 10 кг маси тіла з кормом, молоком або питною водою через кожні 12 годин, курс - 3-5 днів; при важкому перебігу хвороби в перший день лікування дозу можна збільшити в 2 рази;
• собаки, коти - 0,5 г на 10 кг маси тіла з фаршем або кормом 2 рази на добу, курс - 5-7 днів; при важкому перебігу хвороби в перші 2 дні дозу можна збільшити в 2 рази, а курс лікування продовжити до зникнення симптомів захворювання.

Застереження
У деяких тварин можливі алергічні реакції.

Після останнього застосування препарату забій свиней на м`ясо дозволяється через 3 доби, птиці — через 2 доби. М'ясо, отримане раніше вказаного терміну, утилізують або згодовують непродуктивним тваринам залежно від висновку ветеринарного лікаря.

Упаковка
Полімерні пакети по 10, 500 г та полімерні контейнери по 25 капсул по 0,5 г кожна (1 контейнер у картонній коробці).

Умови зберігання
У сухому, темному, недоступному для дітей місці при температурі від +10 до +25 °С.

Термін придатності - 2 роки.

1 г препарату містить:

амоксициліну тригідрат — 200 мг

клавуланат калію — 50 мг

Залишити відгук