vetas product

Амокланид капсулы 0,5 г №25

Амоксициліну тригідрат - напівсинтетичний пеніцилін, відноситься до бета-лактамних антибіотиків, пригнічує синтез стінок клітин бактерій шляхом інгібування транспептидази і карбоксипептидази, що призводить до порушення осмотичного тиску і загибелі мікроорганізмів на стадії розвитку. показання
Лікування свійської птиці (курчата-бройлери, ремонтний молодняк, племінні кури), свиней, собак, котів при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, органів дихання і сечовивідних шляхів, шкіри і м'яких тканин, викликаних мікроорганізмами, чутливими до амоксициліну та клавуланової кислоти.
Протипоказання:
Чи не призначати тваринам з підвищеною чутливістю до пеніцилінів, з важкими порушеннями функції нирок, в період вагітності і лактації. Не застосовувати коням, кроликам, морським свинкам, хом'якам, шиншилам, дрібним травоїдним тваринам, а також курей-несучок, яйця яких вживають в їжу люди.
Не застосовувати препарат одночасно з хлорамфеніколом, лінкозамідами, тетрациклінами, макролідами, сульфаніламідами.

Спосіб застосування та дози:
Препарат дають перорально з питною водою або кормом. Водний розчин препарату готують безпосередньо перед застосуванням. Перед обробкою тварин на дві години відключають систему водопоения.

Препарат використовують у наступних дозах:
• домашня птиця - 1 г на 10 кг маси тіла з питною водою;
• курчата-бройлери віком до 10 днів - 12,5 г на 100 л питної води, курс - 3-5 днів;
• курчата-бройлери старше 10 днів - 25 г на 100 л питної води, курс 3-5 днів;
• свині - 0,2-0,5 г на 10 кг маси тіла з кормом, молоком або питною водою через кожні 12 годин, курс - 3-5 днів; при важкому перебігу хвороби в перший день лікування дозу можна збільшити в 2 рази;
• собаки, коти - 0,5 г на 10 кг маси тіла з фаршем або кормом 2 рази на добу, курс - 5-7 днів; при важкому перебігу хвороби в перші 2 дні дозу можна збільшити в 2 рази, а курс лікування продовжити до зникнення симптомів захворювання.

Залишити відгук