vetas product

Актофіт р-н 400мл

Актофіт - інсекто-акарицид біологічного походження для знищення шкідників сільськогосподарських культур і декоративних рослин.

Склад:
Діючою речовиною препарату є комплекс природних авермектинів, які продукуються непатогенних грунтових променистим грибком - Streptomyces avermitilis. Авермектини - це природні високоспецифічні нейротоксини, які проникають в організм комах кишковим або контактним шляхом і необоротно вражають їх нервову систему.
Актофіт не токсичний для теплокровних і не викликає резистентність у шкідників.
Препарат відноситься до нового покоління засобів захисту рослин, які вдало поєднують в собі високу ефективність і м'які санітарно-гігієнічні та екологічні характеристики.

Застосування:
Обробка проводиться будь-яким типом обприскувачів в суху, ясну погоду при малоймовірних опадах. Вже через 4-8 годин після обробки, в залежності від температури повітря, що гризуть шкідники перестають харчуватися (для сисних цей час триває до 8-16 годин) і пересуватися. Загибель шкідників настає на 2-3 добу після обробки. Оптимальна температура для обробки Актофітом +180 і вище. Препарат можна використовувати на сільськогосподарських культурах в період збору врожаю. Остання обробка за 48 годин до збору врожаю.
Засоби індивідуального захисту і заходи безпеки загальноприйняті при роботі з інсектицидами.

Умови зберігання:
Зберігання робочого розчину не допускається.
Термін ізоляції бджіл - 1 добу.
Температура зберігання від -20 ° С до +30 С.

Гарантійний термін придатності - 2 роки.

Упаковка: 1 фл (400 мл)

Одиниця відпустки товару: 1 фл (400 мл)

Виробник: Укрзооветпромпостач, Україна

Залишити відгук