vetas product

Агіта 10г

Агіта 10г рекомендують в якості инсектицидного препарату, який активний в боротьбі з різними паразитами. До складу засобу входить активна діюча речовина - тіаметоксам. Також присутні допоміжні компоненти, які підсилюють дію і призводять до очікуваного результату.

Перед застосуванням препарату:
Виробником препарат представлений у вигляді порошку бежевого кольору без специфічного запаху. Він добре розчиняється в воді і перетворюється в однорідну молочну суспензію. Активний компонент робить згубний вплив на комах, які можуть стати причиною виникнення небезпечних захворювань:
мухами;
блохами;
тарганами і т.д.

Активний компонент також діє на паразитів, як приманка. Феромон привертає комах до місць нанесення розчину. Активна дія препарату спостерігається вже через кілька хвилин.

Засіб не небезпечно для тварин, але токсично для риб і бджіл. У більшості випадків його рекомендують для боротьби з комахами в приміщеннях різного типу. Засіб можна наносити мазками або шляхом розпилення. Кожен спосіб передбачає дотримання певної дозування.

У процесі приготування розчину для нанесення на поверхні необхідно дотримуватися норми в 100 г порошку на 80 мл води. Препарат ретельно перемішують до отримання однорідної маси. Готувати його потрібно перед використанням. Отриманий розчин слід наносити на місця, де були помічені комахи.

При приготуванні розчину для розпилення, слід дотримуватися норми в 100 г порошку на 800 мл води. Готового розчину достатньо для обробки 20 кв. м.

На час проведення процедури тварин слід вивести з приміщення. Проводити обробку потрібно в спеціальних рукавичках і захисних окулярах.

Переваги лікарського засобу:
При дотриманні допустимих норм побічних реакцій не виникатиме. Серед застережень слід відзначити тільки заборона на обробку тих поверхонь, з якими контактують тварини.

Термін придатності препарату становить п'ять років з моменту випуску партії. Зберігати його потрібно в сухому прохолодному місці, захищеному від попадання прямих сонячних променів.

Висновок:
На сайті представлений великий асортимент продукції, яка допоможе утримувати тварин в належних умовах, і захистить від виникнення різних небезпечних захворювань. Вся продукція характеризується високою якістю і своєю ефективністю.

Залишити відгук