Транспортні послуги компанії
Транспортні послуги компанії

Температурно-контрольована логістика дає нам можливість своєчасно та згідно з умовами транспортування доставляти товар нашим клієнтам. Дотримання норм зберігання, температурних режимів, щоденні відправки товару – все це запорука успіху нашої компанії та результат роботи працівників.

дізнатися більше
Співпраця з дистрибуційної компанією Vetas
Співпраця з дистрибуційної компанією Vetas

Основа клієнтської політики – максимізація якості обслуговування та довгострокові партнерські відносини з клієнтами. Ми працюємо разом з клієнтом, створюючи клімат довіри та успішності.

Нашими партнерами є всі провідні виробники ветеринарних препаратів, зоотоварів та мережі аптек України. Продукція компанії представлена більш ніж у 500 торгових точок та покриває 100% території України.

дізнатися більше
Штат ветеринарів
Штат ветеринарів

Штат ветеринарів дистрибуційної компанії Vetas складається з 11 висококваліфікованих фахівців ветеринарної медицини. Команда молодих, цілеспрямованих та активних однодумців. Наша команда — це та сила, яка вивела компанію на лідируючі позиції на ринку та продовжує з неймовірною завзятістю та постійністю зміцнювати своє лідерство на території України.

дізнатися більше