vetas product

Гель Horse Profi Регенеруючий

Гель має виражені протизапальні, болезаспокійливі, протимікробні і ранозагоювальні властивості. Активізує процеси регенерації тканин, знижує ризик інфікування опіків і ран. Такі властивості роблять комплексні екстракти лікарських рослин і ефірні олії, що входять до його складу.

Ефективне застосування:

1) Оновлення тканин, відновлення чутливості та еластичності;
2) Для пом'якшення рубцевої тканини;
3) Для усунення роздратування і почервонінь;
4) Для зменшення запалень;
5) Як допоміжний засіб для усунення пошкоджень шкіри, викликаних механічними, хімічними, температурними та іншими факторами: подряпина, садно, роздратування після впливу ультрафіолетового (в т.ч. сонячного) і рентгенівського випромінювання, опіки різного походження (в т.ч. сонячні ), дерматити, пролежні, тріщини;
6) Як догляд в період лактації (тріщини і запалення сосків молочної залози, попрілість). Захист шкіри від впливу несприятливих кліматичних факторів (обвітрення та обмороження).

Ефективність обумовлена ​​поєднанням природних комплексів спрямованої дії:

Фітокомплекс (екстракти: обліпихи, звіробою, прополісу, подорожника, каштану) - створює дубильний і антисептичний ефекти, сприяє активізації кровообігу і обміну рідини в пошкоджених областях, надає тонізуючу і зміцнюючу дію.
Біологічно активний комплекс (пантенол, ефірна олія чайного дерева і ялівцю) - заспокоює шкіру, знімає роздратування і почервоніння шкіри, прискорює загоєння. Ланолін і кокосова олія пом'якшують шкіру, сприяють злущуванню уражених клітин і прискорюють проходження епідермісу.

Вода очищена; екстракти: обліпихи, звіробою, прополісу, подорожника, каштану; кокосова олія; ланолін; пантенол; твін 80; ефірні олії: чайного дерева, ялівцю; гліцерин; ТНІ; карбомер; карбонат натрію; консервант.

Залишити відгук