Про нас

ТМ Vetas - Український виробник ветеринарних препаратів преміум класу для домашніх тварин.
Vetas є експертом у виробництві безпечної і надійної ветеринарної продукції.

Ветас прагне допомогти вам дбати про тварин, пропонуючи якісні продукти і всебічну підтримку.

Ми - експерти у виробництві якісних і надійних ветеринарних препаратів.
Це стало можливим завдяки професійній компетенції всіх наших співробітників. Задоволення наших клієнтів дуже важливо для нас. Це головна причина, чому нам довіряють.

Наша першочергова задача сприяти зміцненню здоров'я і підвищенню якості життя тварин.
Наша компанія спеціалізується на виробництво ветеринарних препаратів, ми створюємо хіміотерапевтичні препарати таких груп: протипаразитарні, антимікробні, дезінфектанти.

Новини

Транспортні послуги компанії
Транспортні послуги компанії

Температурно-контрольована логістика дає нам можливість своєчасно та згідно з умовами транспортування доставляти товар нашим клієнтам. Дотримання норм зберігання, температурних режимів, щоденні відправки товару – все це запорука успіху нашої компанії та результат роботи працівників.

дізнатися більше
Співпраця з дистрибуційної компанією Vetas
Співпраця з дистрибуційної компанією Vetas

Основа клієнтської політики – максимізація якості обслуговування та довгострокові партнерські відносини з клієнтами. Ми працюємо разом з клієнтом, створюючи клімат довіри та успішності.

Нашими партнерами є всі провідні виробники ветеринарних препаратів, зоотоварів та мережі аптек України. Продукція компанії представлена більш ніж у 500 торгових точок та покриває 100% території України.

дізнатися більше
Штат ветеринарів
Штат ветеринарів

Штат ветеринарів дистрибуційної компанії Vetas складається з 11 висококваліфікованих фахівців ветеринарної медицини. Команда молодих, цілеспрямованих та активних однодумців. Наша команда — це та сила, яка вивела компанію на лідируючі позиції на ринку та продовжує з неймовірною завзятістю та постійністю зміцнювати своє лідерство на території України.

дізнатися більше
Всі новини